2737
2739

سلام دوستان خوبين ؟ من ٤ ساله ازدواج كردم و از زندگيم و همسرم راضيم الانم يه نيني دارم كه ان شاءالله دو ماه ديگه به دنيا مياد ! 

اما يه مشكلي دارم اونم چادررررررهههههه 😓 

منو شوهرم همه جوره بهم ميخوريم و در حد معمول مذهبي هستيم ! من قبل ازدواج مانتو روسري بودم 

اما شوهرم توي خواستگاري ازم خواست كه چادر سر كنم و منم فبول كردم و گفتم همه جا سرم نميكنم ! 

اما وقتي چادر سر كردم ديدم دوست ندارم 

اما خب گاهي چادري بودم و اكثر وقت ها با مانتو! 

شوهرمم چيزي نميگفت ! الان چند ماهيي بود كه كلا با مانتو بودم اما شوهرم دوباره گير شده كه بايد با چادر باشي چون ديگه داريم دختر دار ميشيمو اين حرفااا ! 

طوريكه ديروز گفت يا با چادر ميايي يا نميريم منم گفتم نريم و نرفتيم ، قهر و دعوا نكرديم و باهم خوبيم فقط گفت ديگه كوتاه نميام و اينا ... 

البته وقتي تازه اومديم خونه امون هم دو ماه گير داد و دوباره از سرش افتاد 

حالا بنظرتون چيكار كنم بيخيال شه ؟ يا از چادر بدش بياد ؟ متأسفانه من خيلي زود و الكي ميزنم زير گريه 😐 يه كاري هنري سياستي بهم ياد بدين توي اين موضوع

اينم بگم شوهرم توي خانواده اي بزرگ شده كه حرف فقط حرف باباشه و مادرشوهرم هيچي نميگه اما شوهر من اصلا اسنحوري نيس فقط چادر رو گير داده، البته پدر شوهرمم خيلي حساسه كه دنش چادري باشه ، شايد اينا از بچگي توي ذهن همسرم مونده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خب عزیزم اگرشوهرت را دوست داری برای شادی اون هم شده چادرسرکن.

اخه نميخوام !!! نميتونم باهاش كنار بيام ! خجالت ميكشم وقتي سر ميكنم ! همش احساس ميكنم همه دارن نگاهم ميكنن

عزیزم شاید اصرار الانش بخاطر اینه که بارداری منظورم.تغییر اندامته  بچه که بیاد خودش میفهمه با ...

اصلا همين شد كه دوباره يادش افتاد ، رفته بوديم بيرون منم سينه هام خيلي بزرگ شده يوهو از اون موقع گير داد !! 

نميدونم 

خدا كنه !! 

2738

ببین چون از اول قبول کردی حالا باید کم کم راه بیای

واقعا نمیدونم چطوری

من خودم حجاب دارم ولی از چادر بدم میاد و حتی یه خواستگار دکتر رو به همین دلیل رد کردم 

الان خوب بچه دار بشی با بچه چادر سر کردن مکافاته خوب

ببینم با چادر ملی اینا مشکلی نداره؟

یه مدت اول باهاش صحبت کن مانتو بلند گشاد بپوش وقتی میخواین برین بیرون بحث نکن

یه وقت که حالش خوبه بگو میخوام حرف بزنیم

اخه نميخوام !!! نميتونم باهاش كنار بيام ! خجالت ميكشم وقتي سر ميكنم ! همش احساس ميكنم همه دارن نگاهم ...

خب اگربا مانتو این فکر را داری که همه نگاهت می کنند چکار می کردی؟

عزیزم مهم درزندگی مردم هستن یا ان خواسته مشروع وبه حق همسرتون؟

بگو با بچه سخته واقعا !!مانتو های بلند بپوش با حجاب کامل

الان حجابم كامله !! يه وقتا يوهو اينجوري ميكنه ! ميگه اين همه زن چادري كه بچه دارن 

اخه چادر مگه چيه واقعااااا

حالا که خداروشکر همسر خوبی دارین و راضی هستین چادر سر کنین و لج نکنین  اینجوری میبینه که به حر ...

مامانمم همينو ميگه ! ميگه بچه اي كه به اين چيزا ميگي مشكل 😐

اصلا همين شد كه دوباره يادش افتاد ، رفته بوديم بيرون منم سينه هام خيلي بزرگ شده يوهو از اون موقع گير ...

احتمالش هست

من در بارداری مانتو حالت خفاشی داشت بلند یه تیکه و گشاد

در باردرای سینه و کمرباس ن بزرگتر میشه احتمالا خوشش نمیاد

ببین چون از اول قبول کردی حالا باید کم کم راه بیای واقعا نمیدونم چطوری من خودم حجاب دارم ولی از چا ...

نه اصلا با چادر هاي مدل دار مشكل نداره ، خودم كلا با چادر مشكل دارم ! همش احساس ميكنم همه نگام ميكنن 

2706