2733
2734
عنوان

خانواده شوهر بی چشم رو

| مشاهده متن کامل بحث + 1506 بازدید | 104 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دعوتشون نمیکنم بخدا..خودشون میاد باورت میشه سر زده یهو میان پشت در؟؟تازه بعد کلی دعوا یاد گرفتن ب شو ...

اره بابا مادرشوهر من وقتی میخواد از من حرف بکشه با من رفیق میشه ولی وقتی میخواد بیاد خونمون اصلا منو حساب نمیکته با شوهرم هماهنگ میکنه

2728

بنظرم خودت مقصری وقتی میری خونشون از همه چیزشون ایراد بگیر تا چایی اوردن بگو ببخشید استکان بو میده برای غذای همینجور دقیقا عین خودشون باش خودتو بالا بگیر تند تند از وسایلشون فرشاشون ایراد بگیر تا بفهمن کارشون زشته 

دعوتشون نمیکنم بخدا..خودشون میاد باورت میشه سر زده یهو میان پشت در؟؟تازه بعد کلی دعوا یاد گرفتن ب شو ...

واقعامن اگه بهترین غذاروبزارم بازم حس میکنم حسودی میکنن چون هیچ کدوم نمیتونن یابرنج درست حسابی درست کنن من مدرک آشپزی دارم یعنی میتونم آشپزخونه بزنم بعدفکرکن ازمن ایرادبگیرن

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  
بعدم سالی یبار دعوت کنی کافیه چ خبره دم ب دقه دعوتی با این گرونی اخه 

سالی یه بار؟؟نبابا....صد بار پیغام دادم خوشم نمیاد هر هفته بیان خونم..به گوششون رسیده..مثلا بهشون بر خورده ماهی یه بار میان..ماهی یه بارم حتما باید غذای لاکچری باسه

2740
واقعامن اگه بهترین غذاروبزارم بازم حس میکنم حسودی میکنن چون هیچ کدوم نمیتونن یابرنج درست حسابی درست ...

اصلا من میگم غذا بد باشه..یا چای بد..کسی حقی نداره نظر بده‌.کوفت کنند برن دیگه..اگرم خیلی خوشتون نمیاد از خونه داریو اشپزی طرف گورتون رو گم کنید نیایید خونش

سالی یه بار؟؟نبابا....صد بار پیغام دادم خوشم نمیاد هر هفته بیان خونم..به گوششون رسیده..مثلا بهشون بر ...

اینا دیگه خیلی پررو هستن حالا ماهی یبار میان خودشونم دعوتت میکنن ؟؟؟