2737
2734
عنوان

اقدام به بارداری

149 بازدید | 25 پست

خانما اگه بخوام تقریبا اخر مهر زایمان کنم باید کی اقدام کنم برای بارداری؟؟

❤️بدون تو یه مروارید مشکی بی صدف من ته مردابم           یه ماهی وسط دریاولی خب بی نفسو وصله قلابم❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم مگه دست خودته که چ ماهی زایمان کنی😐😐😐😐 گاهی بار اول گرفته گاهی یکسالم نمیگیره تو روحیه خودت تاثیر منفی میذاره بعد بهم میریزی 

دختر کوچولوی من که عین یه دونه ی بی پناه اومدی توی دل ووجودم ریشه کردی و جوونه زدی و پناه گرفتی بیصبرانه منتظردر آغوش کشیدنتم 
2731

خب اگه نگیره مهم نیس سال دیگه اقدام میکنم ولی حتما میخوام ماه مهر باشه 

❤️بدون تو یه مروارید مشکی بی صدف من ته مردابم           یه ماهی وسط دریاولی خب بی نفسو وصله قلابم❤️
2740

هیج وقت نمیتونی چنین برنامه ریزی داشته باشی بارداری یه پروسه هس ممکنه ماه های اول باردار نشی یکی همون ماهداول باردار میشه یکی بدون هیچ مشکلی چن ساله ننتظره

من به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود

سالی یه بار میخوای اقدام کنی انقد مهمه  

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...
مثل من باخاطر جمعی گفتم باراول باردارمیشم ولی دیشب پریود شدم

اخی عزیزم اشکالی نداره 

منم بار اول پریود شدم خیلی خورده بود تو ذوقم 😕😕چون مطمعن بودیم با همسرم ک میشه😐😐

خدا خواست بار دوم گرفت ولی

دختر کوچولوی من که عین یه دونه ی بی پناه اومدی توی دل ووجودم ریشه کردی و جوونه زدی و پناه گرفتی بیصبرانه منتظردر آغوش کشیدنتم 

میخوای یهو چند سال پشت هم دی ماه تقدام کنی که شاید یه مهر ماهی مغرور شه😂😂😂😂❤️

یک عدد مامان آینده هستم که در پوست خودم نمیگنجم😁💟

منم اولین بار برا اقدام کلی برنامه ریزی کردم فکر میکردم به اولین بار میگیره ولی زهی خیال باطل😞الان ۸ ماهه تو اقدامم.انشالله شما بار اول بگیره ولی نمیخواد از الان به این چیزا فکر کنی

2706