2737
2734

خانما سه ساعت از خواب بيدار شدم ناهارر هم خوردم

وقتي بيدار شدم ديدم طاق بازم اصلا حواسم نبوده حالا اصلا نينيم تكون نخورده دارم داغون ميشم يك ساعت ديگه نوبت دكتر دارم

كسي بوده خدايي نكده با طاق باز خوابيدن بچه اس خقه شده باشه

نگران نباش تا خدا نخواد هیچ اتفاقی نمی افته

در رفتن جان از بدن گویند هر نوعی سخن                 من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم می رود تیکر تولد فرزند از دست رفته ام هست دومین بچه ام بود که از دست دادم😢😢😢😢 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

نه بابا به این راحتی ها هم نیست  وگرنه مردم انقدر برای سقط غیرقانونی هزینه نمی کردن!!!

آدم کنار میاد کنار میاد کنار میاد! یه روز می بینه دیگه نمی تونه کنار بیاد! از همون کنار میزاره میره!!!!!!😖😖

خدانکنه عزیزم منم بعضی وقتا مثل تو خیلی حساس میشم بچه تکون نمیخوره ولی باخودم میگم نه چیزی نشده بعد یکی دو ساعت تکون میخوره

الهی و ربی من لی غیرک    خدای من و پروردگار من من جز تو که را دارم؟؟             👦👰👶

انشاالله که چیزی نمیشه به پهلوی چپ بخواب.یه ابمیوه شیرینم بخور بچه تکون میخوره

وروزی آدمها یک بار برای همیشه از چشمانت می افتند....مهم نیست نسبتشان چقدر نزدیک است یا چقدر دور.....مهم اینست تا ابد هیچ حسی به آنها نخواهی داشت!!!

نترس هيچي ني ي چيز شيرين بخور ب چپ بخواب ببين تكون ميخوره

.   ضربان قلبم دخترم ماهورا😍💋🤱                                          من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوسد تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین؛ مودب نبوده ام و شورش رادرآوردم ام !  زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها و موهایش رنگ گذاشته !! دخترِ بدِ کمر باریک ..دختر بدِ زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود😍
2706