2737
2734

یه دختر۸سالهی کلاس اولی دارم.۴ساله باشوهرم بانظارت خانوادم نامزد بدون عقدبودیم.اون مجردبود و من بیوه بایه دختر.عاشق هم بودیم چندسال باخانوادش جنگید تاراضی شدن.اسفند عقد کردیم و ۳۱مرداد اومدیم خونمون.تواین مدت عقد خییییلی مشکلاتها داشتیم ک توی دوران نامزدی نداشتیم.قبل ازعقد خیلی دخترمو دوست داشت.براش مدام کادومیگرفت.اونقدرمحبت کرد بهش ک دخترم خودش بهش بابا گفت. ولی بعداز عقد همش زوم بود رو دخترم و ایرادمیگرفت وتاکوچیکترین اشتباهی از بچه ۶..۷ساله میدید میگفت بامن لجبازی میکنه.چون من قبلا اینارو بهش تذکردادم و وقتی تکرار میکنه معنیش لجبازی بامنه.

کاربر قدیمی هستم.اینکه چرا کاربریم پوکید هنوز مشخص نیست  

بچت خيللللي مهمتر از اونه 

ميبيني اذيتش ميكنه بندازش دور مرتيكه رو

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چقدر بد ك با وجود ي دختر داشتن ازدواج كرديد.درسته حقتونه ك ي مرد داشته باشين

اما ديگ زمونه خطرناك نشده و مثل قبل نيست

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****تيكر بارداري دوممه💞خداياشكرت💓
2738

ببخشیدا توهین نباشه ولی بنظرمن ازدواج مجدد ادمی ک بچه داره واقعااشتباه محضه،،معلومه ک یه غریبه واسه بچه ادم مادر یاپدرنمیشه،،ازهزارتا یکی

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀

باخودم گفتم بریم خونمون درست میشه. ازوقتی اومدیم خونمون هی بهونه پشت بهونه. هرروز و هرلحظه ازش ایرادمیگیره و دادوبیداد و اخرشم میگه من نمیخوامش.بمن میگه توحسابت جداس و عاشقتم ولی بچتو نمیخوام چون همش رواعصابمه. یه روز مونده بود ب شروع مدرسش من هنوز براش لباس و وسایل نخریده بودم.بازم ازش ایرادگرفت و گفت من هیچکاری براش نمیکنم.خرج مدرسشو ازپدرت بگیر. اونقدر گریه کردم ک ازحال رفتم.توکارت یارانم ۳۰تومن پول بود رفتم برالباسش ک گفتن دیراومدی.۱۰تومن دادم بقیشو ده روز دیگه موقع تحویلش بدم.ی مدادخریدم و یه دفتر

کاربر قدیمی هستم.اینکه چرا کاربریم پوکید هنوز مشخص نیست  
باخودم گفتم بریم خونمون درست میشه. ازوقتی اومدیم خونمون هی بهونه پشت بهونه. هرروز و هرلحظه ازش ایراد ...

😔😔

😒میگن زندگی زیباست😵😕اما کجاش نمیدونم  😏 😐😐😐خواهشا اسم تغییرات هورمونیتونو عشق نذارید😒😏باتچکر🙏🙏 
باخودم گفتم بریم خونمون درست میشه. ازوقتی اومدیم خونمون هی بهونه پشت بهونه. هرروز و هرلحظه ازش ایراد ...

واي جه بد ببين بكو منو ميخاي دخترمو هم بايد بخواي طرف بجه باش كناه داره مردتيكه بي شعورو

2706