2737
2739
عنوان

نی نی متولد 99 یا 1400

1732 بازدید | 40 پست

یه بار تایپ کردم تاپیک رو ثبت کردم اما تاپیک پرید😑معلوم نیس نی نی سایت چه خبره!!خلاصه...

میگم که به نظرتون برای اقدام صبر کنیم یکسال دیگه که بچه متولد 1400باشه بهتر نیس

این قضیه ی مهمی نیس که سال آخر قرن قدیم دنیا بیاد؟؟؟

برای اقدام دودلم یکی از دلیل هاش اینه که متولد 99میشه 

پسرای خوشگلم مامان عاشق تونه😍🤰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
۱۴۰۰باحال تره😂

اونوقت ازش بپرسن متولد چندی میگه دوصفر

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
2738
كشته دغدغه هاتونم شما الو خودت وهمسرت بريد كامل چكاپ بشيد بعد دغدغه سال تولد داشته باش

چکاپ شدیم بچه دومم هست مشکلی برای بارداری نداریم خداروشکر

پسرای خوشگلم مامان عاشق تونه😍🤰

اتفاقا من نمیخوام ۱۴۰۰ بشه میخوام ۹۹ باشه چون میدونم خیلیا مث شما فکرمیکنن و میخوام تعداد هم سن و سالای بچه ام کمتر باشه بیمارستانا خلوت باشه

بعدم دعا میکنم اگه سال ۹۹ شد اذر ماه نیفته. اونم باز بخاطر همین موضوع

😁

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
2706