2737
2734
وای بعد از سی سااال؟ فک میکردم بعد یه مدت درست میشههه

نه  . بنده خدا هنوز از محله شون بدش میاد ..پدر شوهرم هم عمرا جابجا بشع😂

سعی میکنم کمتر بیام.... اخه تعداد افرادی که کسی نبوده روی ادب و فرهنگشون نظارت کنه زیاده متاسفانه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ...همش زنا میشینن تو کوچه 😕😕دم در یه پله بزرگ هست میشینن میخوای رد سی به زور   خودشون ...

😂😂😍😍

شهر عزیزم دلم به شدت برات تنگ شده. به اسم کاربری هیچ دقتی نمیکنم. ممکنه تو تاپیک بغلی باهم دعوا کنیم،  تو تاپیک بعدی پستتو لایک کنم‌. 
2731

ما چند وقت پیش خواب بودیم با سر و صدای عجیب پریدیم بی فرهنگا عروس کشون اورده بودن تو کوچه ساعت دو شب دقیقا صدای اهنگ زیاااااد مجری خرشون هم تو بلندگو زرزر میکرد اخرشم میگه ببخشید دو شب مزاحم همسایه ها شدیم احمقااا

خوشبخت کسی است که به یکی ازین دوچیز دسترسی دارد؛ یا کتاب های خوب یا دوستانی که اهل کتاب باشند.ویکتور هوگو

ده سال پیش که ساختیم خونمون رو محلش رو ادماش رو زیاد نمیشناختیم .برا من فقط مهم این بود که از پیش مادرشوهرم برم اصلا برام مهم نبود کجا فقط میخواستم فرار کنم ..

الان بعد ده سال میفهمم چه کار بدی کردم کاش بیشتر میموندم پیششون پولامونو جمع میکردیم خونع بهتر میخریدم ...

تو رو خدا هرکی تاپیکمو دید دعا کنه برام که خونه بهتر نصیبمون بشه 

2738
من ...همش زنا میشینن تو کوچه 😕😕دم در یه پله بزرگ هست میشینن میخوای رد سی به زور   خودشون ...

وای خوبه که محله ما خییییییلی ارومه خیلی خیلی و خسته کنندس بنظرم

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀
 انقدر گرون شده که نمیدونم واقعا میشه جا به جا شد یا نه

منکه امیدی ندارم یه خیابون اونورترمون خونه هاش میلیاردیه فاصله ای نداره ها ولی محله ش نوساتره گرونه دیگه بالاشهرکه سربه فلک میکشه

یا رب العالمین

محله ما ادمایی که پولدار باشنم داره هااا یعنی اصلا اوضاع بدی ندارن ولی انگار زیاد دوست ندارن خرج بکنن،میوه فروشیا و سبزی فروشیا اصلاا جنسای خوب نمیارن گوشت و مرغ هم همینطور، چندتا سوپر مترکت خوب هست اطرافمون ولی خیلیی چیزا نیست مثلا پاساژ و دکه روزنامه فروشی و روسری فروشی و خیلییی چیزا

محله ما ادمایی که پولدار باشنم داره هااا یعنی اصلا اوضاع بدی ندارن ولی انگار زیاد دوست ندارن خرج بکن ...

محله ماهم وضع خیلی از ادماش خوبه. میوه فروشیاش بنظر من از جاهای خوب شهر گرونتره

یا رب العالمین
وای خوبه که محله ما خییییییلی ارومه خیلی خیلی و خسته کنندس بنظرم

نه باباا آروم خوووبه‌🤨ما که از در میایم بیرون همش ادم میبینیم انقد عرض خونه ها کمه که ماشینا تو کوچه دوبله وایمیسن ولی طولشون زیاده خونه ها