2733
2734

من اصلا دست و بالم به کار کردن تو خونم نمیره دلم نمیاد یه تیکه وسیله برا خونم بخرم 😔

..دوسه تا همسایه خیلی بد داریم از اون گنده لاتا .جرات ندارم برم دم در به خدا دیگه خسته شدم .میخواستیم زمین بخریم و با فروش این خونه اونجا رو بسازیم اما پولمون واسه خرید زمین هم نمیرسه ..

نه باباا آروم خوووبه‌🤨ما که از در میایم بیرون همش ادم میبینیم انقد عرض خونه ها کمه که ماشینا تو کوچ ...

اتفاقا من اونجور محله ها رو دوس دارم همسرم خوشش نمیاد ولی

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه باباا آروم خوووبه‌🤨ما که از در میایم بیرون همش ادم میبینیم انقد عرض خونه ها کمه که ماشینا تو کوچ ...

چقدر اینجور خونه ها بده ما ۷متر هست بعضی کوچه هاا دیدم عرض خونه ۴متر وپنج متره دیگه افتضاحه حتی ۳ متر هم خونه دراوردن

یا رب العالمین
2731

من از محلمون راضی ام ولی خانواده خودم بخصوص پدرم ناراضیه😁

سقط مکرر داشتم به همراه تنبلی  تخمدان و ذخیره نیم  با اصلاح سبک به روش فلورا تاجیکی و تغییر مسیر زندگی صاحب نی نی شدم  
منم الان شرایط ده سال قبل شمارو دارم فقط دعا میکنم از این خونهت برم

خدا بزرگه ..من بین دو راهی خیلی بد گیر کرده بودم بین بد و بدتر .بد رو انتخاب کردم ..چوبشم خوردم اما دیگه طاقت ندارم 

خونم باید یه تعمیر اساسی بشه کلی وسیله احتیاج دارم .اما نمیتونم بخرم ترجیح میدم که پولامون رو جمع کنم از اینجا برم یه جای بهتر 

وای خوبه که محله ما خییییییلی ارومه خیلی خیلی و خسته کنندس بنظرم

عزیزم ارام خوبه ....ما بعدظهر کوچه مون در حال انفجاره از بس بچه و زن ریختن توش 

یعنی جای خوب یزد هم هستیم کوچه همشون معلم و استاد دانشگاه هستن 😓😳😒

وای چند روز پیش که رب گوجه میپختن از بوش داشتم خفه میشدم 

خواهی که جهان در کف اقبال تو باشد ، خواهان کسی باش که خواهان تو باشد .
عزیزم ارام خوبه ....ما بعدظهر کوچه مون در حال انفجاره از بس بچه و زن ریختن توش  یعنی جای خوب ی ...

ولی از همه اینایی که توضیح میدی من خوشم میادچرااا

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀
2740
من ناراضیم خودمو وفق ندادم و نمی تونم وفق بدم میخوایم خونمون رو با اینکه خیلی دوسش داریم عوض کنیم

سلام عزیزم خونتونو عوض کردید؟

خواهش میکنم اگه سیاست زنانه بلدید یا یه آگاهی و فکر عاقلانه ای به من بگید🙏❤من خیلی خیلی ساده ام هیچکی نبود چیزی بهم یاد بده