2733
2739

دلم خیلی گرفته خیلی بدم میاد وقتی بحثمون میشه شما بحثتون میشه چیکار میکنید☹

بی خبر از حال هم بودن چه سود ؟بر مزار مردگان خویش نالیدن چه سود ؟زنده را تا زنده است باید به فریادش رسید ورنه بر سنگ مزارش آب پاشیدن چه سود ؟گر نرفتی خانه اش تا زنده بود خانه ی صاحب عزا تاصبح خوابیدن چه سود ؟زنده را در زندگی قدرش بدان  ورنه مشکی از برای مرده پوشیدن چه سود ؟

قبلا که هیچی سکوت میکردم اما این دفعه قهر کردم اومدم خونه مامانم البته شب قرار بیاد دنبالم فعلا که بزور داره برم میگردونه 

عشق  اون لحظه ای حس کردم که همه دنیا گفتن نه اما اون با عشق آغوشش باز کرد گفت تو بخوای اره💋💋 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
هرکاری بکنم گریه نمیکنم 

خوش بحالت اشکم دم مشکمه😫از خودم بدم میاد 

بی خبر از حال هم بودن چه سود ؟بر مزار مردگان خویش نالیدن چه سود ؟زنده را تا زنده است باید به فریادش رسید ورنه بر سنگ مزارش آب پاشیدن چه سود ؟گر نرفتی خانه اش تا زنده بود خانه ی صاحب عزا تاصبح خوابیدن چه سود ؟زنده را در زندگی قدرش بدان  ورنه مشکی از برای مرده پوشیدن چه سود ؟
2740
قبلا که هیچی سکوت میکردم اما این دفعه قهر کردم اومدم خونه مامانم البته شب قرار بیاد دنبالم فعلا که ب ...

من مامانم یه شهر دیگه س ۲۱ساعت راهه 😭😫ولی بحثی نیس ک بخوام خونمو ول کنم برم

قبلا که هیچی سکوت میکردم اما این دفعه قهر کردم اومدم خونه مامانم البته شب قرار بیاد دنبالم فعلا که ب ...

هیچ وقت اینجوری قهر نکن واسش عادی میشه

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!
خوش بحالت اشکم دم مشکمه😫از خودم بدم میاد 

منم جدیدا میزنم به بی خیالی اینجوری بهتره😉 چرا سر هر چی حرص بخوریم خودمونو پیر کنیم؟

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
بحث که بشه آخرش به پول ختم میشه انقد توقعا و خواسته هامو بهش میگم الکی ربط میدم که خودش تصمیم میگیره ...

اونقد گریه میکنم در کمال ناباوری نمیبینه جفتمه چ برسه به درخواست پول و این چیزا😒😭

هیچ وقت اینجوری قهر نکن واسش عادی میشه

دفعه اولم ولی واقعا بریدم الانم حس برگشت ندارم بزور داره میاد ببرم با کلی تهدید ناله  گفتن غلط کردم اما دلم شکسته حالم بد خدا سر هیچ کس نیاره 

عشق  اون لحظه ای حس کردم که همه دنیا گفتن نه اما اون با عشق آغوشش باز کرد گفت تو بخوای اره💋💋 
ای بابا  از این بحثها زیاده...  سعی کن خودت رو اذیت نکنی...  اینم مثل قبلیا فراموش ...

بدم میاد از این بحثا متنفرم 😒