2737
2739
عنوان

کسی نمیتونه قران باز کنه

224 بازدید | 35 پست

ببخشید کسی نمیتونه قران باز کنه؟ دوستم میگفت ی نفر برام باز کرده گفته حامله هسی ...کسی نمیتونه برا من باز کنه؟ خیلی دلم بچه میخاد ۸ماهه اقدامم اگ میتونید دریغ نکنید تورو خدا

همه دنیام همسرم 💙💜جونم مامانم🌸عمرم بابام😘قلبم داد‌اش و ابجیم💝💝💝خدایا حکمتتو شکــــــــــر 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب گلم به دوستت بگوبهترهست که

اون نمیگیره دیگ گفته اصلا نگید نمیگیرم

همه دنیام همسرم 💙💜جونم مامانم🌸عمرم بابام😘قلبم داد‌اش و ابجیم💝💝💝خدایا حکمتتو شکــــــــــر 
2728

منم چند وقت پیش برام خواهرم قرآن باز کرد به نیت بچه. میدونی چی اومد☺️سوره یوسف اومد که نوشته بود مژده باد شمارا فرزند نیکو و زیبا. منم الان منتظرم چندروز دیگه بی بی چک بزنم.  منم باردارم بعداز چندین سال🙏

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
منم چند وقت پیش برام خواهرم قرآن باز کرد به نیت بچه. میدونی چی اومد☺️سوره یوسف اومد که نوشته بود مژد ...

انشالله میشه بگید برا منم باز کنن؟ تورو خدا ممنون میشم خیلی دلم شکسته

2740

من خیلی تو فشارم

الان خونه خودشه عزیزم. نمیدونم کی میتونم ببینمش. شماهم عجله داری. نمیدونم چکارکنم

الان خونه خودشه عزیزم. نمیدونم کی میتونم ببینمش. شماهم عجله داری. نمیدونم چکارکنم

نمیشه بهش رنگ بزنی؟ 

اگه صبر میکنی یکروزی زمان میبره

بخدا انقد دلم خونه میترسمم تا ی روز دیگ این تایپیکو بتدکونن...نمیشه زنگ بزنید اسمم محدثه هست

بخدا انقد دلم خونه میترسمم تا ی روز دیگ این تایپیکو بتدکونن...نمیشه زنگ بزنید اسمم محدثه هست

من تو حرم آقا امام رضا بود که گرفت برام🙏برام دعا کن از ته دلت منم باردارم

2706