2733
2739
عنوان

نميتونم بچه مو دوست داشته باشم

3120 بازدید | 162 پست

سلام بچه ها خيلي احساس تنهايي و سر خوردگي دارم از ١٨سالگي عاشق بچه دختر. بودم اونم دوقلو اما هر بار باردار شدم پسر بود قبل از اين دوقلوهام و بارداري حتي يك سال رفتم تعيين جنسيت تغذيه و هزار كوفت و زهرمار خدا برام دختر نخواست بعد از اين وروجكهام باردارشدم الان ١٦هفته هستم پسر اصلا نميتونم قبول كنم چرا خدا. برام نخواست اون كه ميدونست چقدر عذاب ميكشم هر روز تنهايي دختر مونس مادر و پدرش دختر فقط ميمونه واسه آدم پسر خوب خوبش نهايتا هر از گاهي سر بزنه و دست پدر و مادر ببوسه نه حرفي نه درددلي نه نگهداري روزهاي پيري همش تنهايي آخه چرا من ميخوام بندازمش تا روح نداره كيسه آبي پاره شه يا ...خيلي عذاب وجدان دارم اصلا نميدونم چطوري كنار بيام درد بديه 

ميدونم خيليا هستن منتظر ساليان سال من هم يكي از شما بودم و درك ميكنم اما اين مسأله دختر خيلي واسم مهمه 

چطوري هضم كنم شما بوديد چه ميكرديد چهارتا بچه هم زياده آخه بگم وايسم واسه چهارمي تازه اگر دختر بشه اي خدا خودت كمكم كن كسي هست بدونه چيكار كنم كيسه اب پاره بشه ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم حست و درک میکنم. ولی خداروشکر کن تنشون سالم باشه بخدا دختر پسر فرق نداره سالم بودن مهمه خدای نکرده ی چیش ناقص باشه هیچ وقت ارزوی دختر نمیکنی بچه فقط سالم 

2731

نه عزیزم اگه پسرتو نی نی سایتی بار بیاری روزی صدبار فقط زنش اینجا تاپیک میزنه شوهرم همش طرف خانوادشه همش خونه ننه شخ همش میره کارهای اونها رو میکنه خرجی اونهارو میده😂😂

شوخی کردم عزیزم مگه میشه بچه رو دوست نداشت حتما خیر وصلاح شما در داشتن پسره 

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

نکنی این کارو شرط میبندم تا عمر داری روی خوش زندگی رو نمیبنی، دست نبر تو کار خدا فقط اینو بهت میگم تو یه مادری چطور جرات میکنی همچین چیزی رو حتی به فکرت بیاری برو خدارو شکر کن بجای این حرفا دختر خوب 

2738

اگه با این فکر دختر میخوای داشته باشی که در آینده از کنارت جم نخوره سخت در اشتباهی. بچه های این دوره زمونه خیلی فرق میکنن با نسل ما.اتفاقا ۳ تا پسر داری برو‌ حالشو ببر.رو چشمشون تورو نگه میدارن 😊

این حرف ها چیه میزنی. ما بچه به دنیا نمیاریم که تو پیری پرستارمون باشن. بعد هم از کجا میدونی پسرات این کار رو نکنن  برات؟ من یکی رو میشناسم حتی مادرش رو میبرد دستشویی. حمامش میکرد

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!

وااای نگوووووو خانمممم.

بچه فقط سااالم باشه.

کی گفته دختر عصای مادره.

مادرشوهر من دل خونی از دخترش داره که. همشم میگه من پنج تا پسر دارم. دختر ندارم که.

از خدا سلامتیشو بخواه گلم

تا خدا هست...ناامیدی چرا؟😍🍁😍
2706