2733
2739
عنوان

کیا بعد طلاق خودشونو نباختن وپشیمون نشدن

| مشاهده متن کامل بحث + 630 بازدید | 61 پست
دختره افسردگی گرفته؟؟

اره حالش بده مادرش میگف چندبار خونه تنها بوده وقتی امدیم دیدیم وسط خونه از حال رفته دکترش گفته اصلا تنهاش نذارین چون ممکنه اگه غشش طولانی بشه بره توکما

انجا که خدا هست کجاست؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خانوادت پشتتن؟ کسی حرفی چیزی نمیزنه آزارت بده؟

نه متاسفانه بعضیوقتا باحرفاشون ناراحتم میکنن پسرمم خیلی بی قراریمیکنه

همش میگن نباید بچه رو جای مهرت میبخشیدی

اره حالش بده مادرش میگف چندبار خونه تنها بوده وقتی امدیم دیدیم وسط خونه از حال رفته دکترش گفته اصلا ...

ای وای😔😔😔

برای تو که خدایی،خدای من تو بگو که استجابت کدامین دعای من سخت است؟؟😔
بزرگه ده سالشه وسطی چهارسالشه کوچیکه دوسالشه. اره میخوام حضانتشونوبگیرم چون شوهرم بیکفایته اونااصلاد ...

خدا بهت توان بده هیچ کس برای بچه ها مادر نمیشه 😍

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
بزرگه ده سالشه وسطی چهارسالشه کوچیکه دوسالشه. اره میخوام حضانتشونوبگیرم چون شوهرم بیکفایته اونااصلاد ...

واقعا بعضیمردا لیاقت بچه هاشونو ندارن

مثل شوهر منکه حتی دیدن پسرشم نمیاد

واقعا خیلی کثیفن

منکه واگذارش کردم به خدا زندگیمونو نابود کرد

2738
همش فکر پسرمم میگم کاش از باباش جداش نمیکردم

عزیزم تو بهترین بهانه زندگی داری بچسب بهش یه مرد بزرگ بساز یه پشتیبان بسازخوشبختانه پسرا بیشتر وابسته مادر هستن تاپدر سعی کن یه مادر قوی باشی به اینده پسرت به روز ازدواج واشتغال دانشگاهش فکر کن سعی کن یه مرد قوی مهربون فداکار اهل کار دلسوز ازش بسازی

انجا که خدا هست کجاست؟؟
نه متاسفانه بعضیوقتا باحرفاشون ناراحتم میکنن پسرمم خیلی بی قراریمیکنه همش میگن نباید بچه رو جای مهر ...

چ سخت منم خانوادم مثل توعه خاطر همین دارم میسوم ومیسازم...

نگران فردایت نباش خدایه دیروز وامروزت،خدایه فرداهم هست😊ما اولین بار است بندگی میکنیم او قرن هاست خدایی میکند،بهش اعتماد کن🙏🙏💕خدایه خوبم من بهت ایمان دارم من مطمعنم زندگیمو درست میکنی بهت ایمان دارم 💜انشالله
عزیزم تو بهترین بهانه زندگی داری بچسب بهش یه مرد بزرگ بساز یه پشتیبان بسازخوشبختانه پسرا بیشتر وابست ...

منم بخاطر تربیت پسرم جداشدم دوس نداشتممثل باباش باشه که حتی جواب سلام منم نمیداد یایه بار تو عمرش بهم نگفت عزیزم یاباهر حرفی پامیشد کتک میزد

دوس دارم پسرم به زنش محبت کنه آدم باشه

امیدوارم همه بچه ها عاقبت بخیر شن

منم بخاطر تربیت پسرم جداشدم دوس نداشتممثل باباش باشه که حتی جواب سلام منم نمیداد یایه بار تو عمرش به ...

انگارداری زندگی منو تعریف میکنی حسرت عزیزم وجانم مونده ب دلم یسره پای تلویزیونه با حرفاش دلم میشکونه بددهنه ولی من جرعت طلاق ندارم😢

نگران فردایت نباش خدایه دیروز وامروزت،خدایه فرداهم هست😊ما اولین بار است بندگی میکنیم او قرن هاست خدایی میکند،بهش اعتماد کن🙏🙏💕خدایه خوبم من بهت ایمان دارم من مطمعنم زندگیمو درست میکنی بهت ایمان دارم 💜انشالله
خیلیدوسش داشتم  فقط از اینکه سراغ پسرشم نمیگیره میسوزم

اونم الان قاطی کرده. یه آقایی بود تو شرکت دوستم که جدا شد و پسر ۷ ساله داشت. گفت من حسی به بچم ندارم و خیلی هم ناراحت بود از این که حسی نداره. دیگه شوهر تو که از این بدتر نیست. اگه چند ماه گذشت و خبری نگرفت بعد غصه بخور. الان اونم داره رو خودش کار می‌کنه. غرورش شکسته شده بیشتر از تو. زن و زندگیش رو نتونسته حفظ کنه. تو فقط رو خودت کار کن. حتما هم برو یه کلاس که فکر می‌کنی به درد کار پیدا کردن میخوره و هدفت رو بزار کار. 

وقت خودتو الکی تلف نکن. هنر اینه که با این که غم داری و ناراحتی جلو بری و خودتو بکشی بالا وگرنه همه بلدن با اعصاب راحت برن درس بخونن و کار کنن و پیشرفت کنن

2706