2737
2739
عنوان

کیا بعد طلاق خودشونو نباختن وپشیمون نشدن

| مشاهده متن کامل بحث + 630 بازدید | 61 پست
۲سالشه پیش خودم

کاری هست که شده و مطمئنا هم بی دلیل جدا نشدی. الان سعی کن رو خودت کار کنی و سرگرم باشی. دنیا خیلی مکر داره. شاید دوباره با همون آدم اگه تغییر کرده بود ازدواج کردی شاید یه آدم دیگه وارد زندگیت شد شاید کاری پیدا کردی که اصلا این داستان شوهر رو فراموش کردی. 

صبر کن و خودتو سرگرم کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکی از اشناهامون که چندناهی طلاق گرفته بااینکه پنح سال اصلا همدیگهه نمیدیدن دختره همش خونه باباش بود پسرع خوته خودشون شمارشم عوض کرد که زنش بعش زنگ نزنه حالا امسال دهتره مهریه شو بخشید جداشد اما میگن افسرده گی حاد گرفته حوری که حتی یه ثانیه تنهاش نمیذارن ماهی جهارصد پول قرصاش میشه

انجا که خدا هست کجاست؟؟
کاری هست که شده و مطمئنا هم بی دلیل جدا نشدی. الان سعی کن رو خودت کار کنی و سرگرم باشی. دنیا خیلی مک ...

خیلیدوسش داشتم 

فقط از اینکه سراغ پسرشم نمیگیره میسوزم

2731

حالا که پسرت پیش خودته ناراحتی نداره  اولش درسته که سخته برات ولی بدون وارد مرحله جدیدی از زندگی شدی و تا خودتو وفق بدی یکم طول میکشه و اگر می خوای بچه ات بعدها هم پیش خودت بمونه تا جایی که امکان داره نزار بچه به باباش وابسته بشه . 

وکیل هستم .  هر سوالی دارید بپرسید در حد توان علمیم پاسخگو هستم . یا در گروه تلگ  رام بپرسید .@vakil_s

فکر کنم تو روانشناسی میگن باید بعد طلاق هم‌مثل هر از دست دادن دیگه ای سوگواری کنی که بهش میگن سوگواری بعد از طلاق تا تخلیه بشی و از غمات کم بشه نگران نباش تا یه مدت افسرده و نگرانی کم کم عادت میشه برات 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
چراپیش خودمه ولی خیلی هوای باباشو میگیره

منم درشرف طلاقم سه تابچه دارم امادیگه نمیتونم این زندگی روتحمل کنم شوهرم هم معتاده هم خیانت کرده بعضی وقتهاجدایی بهترین راهه عزیزم ناراحت نباش انشااله حال وروزت خوب میشه 

یکی از اشناهامون که چندناهی طلاق گرفته بااینکه پنح سال اصلا همدیگهه نمیدیدن دختره همش خونه باباش بود ...

وای چه سخت

منم همش میترسم یوقت افسردگینگیرم اصلا همش تو خودمم

2740
یکی از اشناهامون که چندناهی طلاق گرفته بااینکه پنح سال اصلا همدیگهه نمیدیدن دختره همش خونه باباش بود ...

دختره افسردگی گرفته؟؟

برای تو که خدایی،خدای من تو بگو که استجابت کدامین دعای من سخت است؟؟😔

فک‌نکن عزیزم،بخاطر عادت‌چند سالست،دوست‌منم ۵ ماه افسرده بود الان بهترین عشق و حالو میکنه اصلا هم به ازدواج فک نمیکنه و البته شاغلم هست بچشم خودش نگه میداره،تو امیدت بخدا باشه و سعی کن سرتو گرم کنی،این نیز بگذرد

خدا به خودتوبچه هاتآرامش بده میفهممت

خانوادت پشتتن؟ کسی حرفی چیزی نمیزنه آزارت بده؟

نگران فردایت نباش خدایه دیروز وامروزت،خدایه فرداهم هست😊ما اولین بار است بندگی میکنیم او قرن هاست خدایی میکند،بهش اعتماد کن🙏🙏💕خدایه خوبم من بهت ایمان دارم من مطمعنم زندگیمو درست میکنی بهت ایمان دارم 💜انشالله
منم درشرف طلاقم سه تابچه دارم امادیگه نمیتونم این زندگی روتحمل کنم شوهرم هم معتاده هم خیانت کرده بعض ...

بچه هات چند سالشونه ؟؟؟ با خودت میبریشون ؟؟؟ 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
وای چه سخت منم همش میترسم یوقت افسردگینگیرم اصلا همش تو خودمم

سعی من تنها نمونی حتی اگه پولی هم نداری برو پاساز گردی پارک چندتا دوست پیداکن ادم افسرده عین مرده متحرکه

انجا که خدا هست کجاست؟؟
2706