2733
2739
عنوان

نمی دونم چم شد یهویی

176 بازدید | 10 پست

داشتم تو نی نی سایت چرخ میزدم یهو با دیدن عنوان یه تاپیکی یاد سختی هایی که برای بچه دار شدن کشیدم افتادم و اشک توی چشمام جمع شد خیلی خسته ام بعد پنج سال بدو بدو هنوز دستم خالیه

تعداد رای : 14
نظرسنجی
برای مامان شدنم صلوات میفرستید؟
12
85%
برای مامان شدنم دعا می کنید؟
2
14%

عزیزم ایشالا که بزودی زود دست پر بشی یه نی نی ناز بیاد تو دلت

یه لحظه فکر کن مال تو باشم   ..اروم باش...میگم اروم باش..گفتم فک کن فقط..یکی زنگ بزنه به اورژانس..نفس بکش لعنتی..بیا اینم مرد  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مرسی عزیزم بابت دعای قشنگت خدا هر چی دلت می خواد بهت ببخشه

قربونت عزیزم ایشالااا

یه لحظه فکر کن مال تو باشم   ..اروم باش...میگم اروم باش..گفتم فک کن فقط..یکی زنگ بزنه به اورژانس..نفس بکش لعنتی..بیا اینم مرد  
خدابزرگه هیجوقت ناامید نشو خدااز بنده سمچ خوشش میاد

کجای دشتستانی؟😍😍😍منم دشسونی هسم😍

خدایا تو را به علی اصغر امام حسینت قسم میدم هرکی منتظر فرزنده،فرزند سالم و صالح نصیبش کن خدایا یه پسر صحیح و سالم به من بده خدایا همه ی جوونا ازدواج خوبی داشته باشن،برادر مجردم هم یک دختر خوب و با ایمان نصیبش کن و خوشبختش کن،خدایا مشکلات مالی همه را برطرف کن مشکل مالی پدرمم برطرف کن و دوباره پدرم وضعش خوب بشه تا مثل قبل به همه کمک کنه،خدایا عزیزانم خوشبخت و خوشحال و سالم باشن،خدایا دخترم همیشه سالم و موفق باشه و خوشبخت ترین بشه،الهی آمین اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم        سه شنبه ۱۴۰۲/۱۰/۵ شب ۲۲:۴۳           خدایااااااا شکرتتتتت
2738