2733
2734

دقیقا دو هفته است زایمان کردم قبل حاملگی میگفت اگه بچه دار نشی یه زن دیگه میگیرم تا من حامله شدم کل نه ماه حاملکی من هورمونای جنسیم فعال شده بود اون بمن دست نمیزد حتی من گریه میکردم بعد زایمان انگار نه انگار براش بچه با چه مصیبتی که خودش میدونه اوردم عین رباته بی حسه اولین جمعه بعد زایمان ماروتنها گذاشت رفت باغش تا شب وقتی اومد انقد گریه کردم تا ساعت ۲ نصفه شب فقط فشش دادم و گریه کردم اصلا سعی نکرد ارومم کنه براش کلا کوچکترین اهمیتی ندارم دومین جمعه که میشه امروز بازم وقت نهار منو دوتا دخترکوچیکموگذاشت رفت دنبال ماشینش تا ساعت۳ اخرش که من اعصابم بهم ریخت و داد و بیداد سرش کردم برگشت هیچکس باما رفت و امد نداره با مادر و پدرخودم و خودش قهریم کل اون دوهفته با شکم بخیه فقط دو روز کارگرداشتم شب اول عمل و روز سوم عمل خسته ام حالم بده 

چهار ساله اخلاقش گندتر از قبل شده بمن حس نداره امروز گفتم ‌هرجمعه به یه بهونه ای از خونه جیم میزنی نکنه میری با دوست دخترت حرف بزنی؟اخه قبل زایمانمم جمعه ها از ترس اینکه تنها توخونه نمونم باهاش میرفتیم باغ اونجام ظهرها حتما به یه بهونه ای میرفت نیمساعت یه ساعت بعد برمیگشت ولی همیشه یه بهونه داره واسه رفتن بیرون منم گفتم لابد دوست دختر داری میری باهاش حرف بزنی که حتما جمعه ها طرفای ظهر میری بیرون بعدش میای!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من شوهرم بگه بچه نیاری میرم زن میگیرم تو همون لحظه میرم برا طلاق 

حتما پدر و مادر خوبی داری من بی کس و کارم خدا رو شکر پدرم زن‌گرفته مادرمم از دوسالگی ولمون کرد الانم بزرگترین دشمنمه

2728
2738

وقتایی که خونه است سرش تو گوشیشه و درحال قلیون کشیدن هیچ حرفی نمیزنه بهش چایی بدم یه جوری استکانو میگیره که نکنه یه وقت انگشتش ناخواسته به انگشتم بخوره😭😭😭😭رو اعصابمه بدجور 

عزیزم بعد زایمان بهتره تا چهل  روز نزدیکی نداشته باشی برای بخیه ها و بدنت خوب نیست انقدر اصرار ...

اصرار ندارم پاشه با من س . ک .س کنه اصرار دارم بوسم کنه نوازشم کنه بهم محبت کنه گاو نزاییده که ادم زاییده انسان نیاز به محبت داره همه چی که اون رابطه نیست

جای من بودی چه جوری قوی میشدی؟

ب خاطر بچه ها چون شما دعوتشون کردی به این دنیا اونم نه یکی دوتا همزمان

من اگه خار میکاشتم تو زمین اینجوری عمرم و میریختم به پاش اون الان گل داده بود....
ب خاطر بچه ها چون شما دعوتشون کردی به این دنیا اونم نه یکی دوتا همزمان

دوتا همزمان نیستن اولی از دومی ۵ سال بزرگتره ولی باید جو خونه ات یه جوری باشه بتونی به ارامش برسی که شوهرمن نمیفهمه

ناراحت شدم اما يه نصيحت بهت دارم عزيزم تو الان تو شرايط بدي هستي تغييرات هورموني شديد افسردگي بعد از زايمان با دوتا بچه كوچيك بيخوابي درد بخيه هاي زايمان انقدر اينا زجراوره كه ديگه جايي براي كل كل كردن با شوهر نميمونه لطفا درحال حاضر فقط به فكر سلامتي خودت باش ونگهداري از ني نيا فعلا شوهرتو ولش فقط اذيتت نكنه محل گذاشتن نذاشتنش پيش كش

اصرار ندارم پاشه با من س . ک .س کنه اصرار دارم بوسم کنه نوازشم کنه بهم محبت کنه گاو نزاییده که ادم ز ...

اره راست میگی از این لحاظ مردا هیچی حالیشون نیست.نمیفهمن زن نیاز به توجه و محبت داره...  

وزن 86-83-80-79-77-76-72-70-69وزن هدف55
2706