2733
2739
عنوان

تجربه خودم درباره تعیین جنسیت قبل از بارداری و نتیجه گرفتن

| مشاهده متن کامل بحث + 440054 بازدید | 223 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
سلام خوشحالم برات که به اونچه که میخواستی رسیدی من خیلی پسر دوست دارم سه ماهم تو اقدامم برام دعا کنید ازت ممنونم که تجربیاتتو اینجا گذاشتی
خداجونم مواظب میوه ی عشقمون باش................پاره ی تنم تو رو از حضرت علی اصغر گرفتم.....منتظرتیم پسر گلم
2738
سلام عزیزم منم تو اقدامم پری های من ماه پیش 9 بود واین ماه سوم البته از کیت استفاده مییکنم وای ن ماه باید بم سونو من حسم قویه منن باید پسردار شم میخوام اسم بابامو بزارم دوتا فرشته نازوخوشگلم دارم این تایپیک مورد علاقه شد بیشتر مطلب بزار
دخترای گلم عاشقتونم پسرخوشگلم منتظرم بیای تو دلم :) زیارت امام رضا+عکس+امدم ای شاه پناهم بده+متن http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=891276&PageNumber=1
سلام شهد جون من خودم فکر میکنم از دلیلهایی که اون ماه نتیجه گرفتم این بود که عکس رنگی انداختم و معلوم شد یکی از لوله هام بسته بود و سونو که دادم روز 14 پری مشخص شد یه فولیکول 20 دارم و همون روز اقدام کردیم ولی واقعا دیگه به جنسیت فکر نکردم و خیلی حساس نشدم روی این موضوع همون استرسش به نظرم جلوی بارداری رو میتونه بگیره
2706