2737
2739

سلام خانوما من آذر ماه عروسیمه جشن حنابندون نمی خوام بگیرم یه هزینه ی اضافیه مادر شوهرم پاشو کرده تو یه کفش که باید بگیریم همین الان یه حنابندون ساده کمه کم 5 تومن خرجشه چیکار کنم قبول کنن با زبون خوش. شوهرم واقعا خیلی هزینه برا عروسی داره می کنه دیگه نداره برا حنابندون اونام هزینه ای نمی خوان بدن جز شام واسه فامیلا خودشون تو حنابندون بالا گود نشستن می گن گردش کن هر بار هم حرف نگرفتن شده مادرشوهرم بد برخورد کرده انگار که آیه نازل شده حتما بگیریم

وکیل هستم سوال حقوقی داشتید در خدمتم 🌺خدایا خودت درستش کن خودت درستش کنی قشنگه... 🌺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
برا منم قرار شد بعد عروسیم اخر شب باشه 😻دوتا یکی کن خوش میگذره

نمی شه می گن باید حتما یه شب جدا جشن بگیریم 

وکیل هستم سوال حقوقی داشتید در خدمتم 🌺خدایا خودت درستش کن خودت درستش کنی قشنگه... 🌺

تو  دخالت نکن بذار شوهرت بگه اگه دوست دارن خودشون بگیرن و بگه پول ندارم

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
بگو خب شما خرجشو بده ک چی بشه هرشب هرشب لباس و آرایشگاه و شام ب فامیل

می خوان خرجی نکنن فقط دارن مارو مجبور می کنن

2738

مگه حنا بندونو خونواده عروس برا فامیاشون نمیگیرن؟ مادر شوهر چکارس این وسط. به پدر و نادرت بگو حالیش کنن و همینطور شوهرت باهاش حرف بزنه. خدا نبخشه این ادمای نفهمو . دیگه الان کی حنا میگیره

می خوان خرجی نکنن فقط دارن مارو مجبور می کنن

عین مادر شوهر سابق لکاته من😔 اخه بگو پیر نادون مگه قراره فک و فامیل تو رو دعوت کنیم؟ تازه میگفت خونت کوچیکه تالار بگیر من فامیل زیاد دارم. 

مگه حنا بندونو خونواده عروس برا فامیاشون نمیگیرن؟ مادر شوهر چکارس این وسط. به پدر و نادرت بگو حالیش ...

هزینه آرایشگاه و لباسم که با شوهرمه نداره واقعا 

2706