2737
2734

سلام جدیدا شوهرم واسش ماموریت پیش اومده ودر چند ماه اینده هم باید در حال رفت وامد باشه .من تنهام وبچه ندارم .کم و بیش هم در حال اقدام به بارداری هستم .شما چطوری وقتتون رو پر میکنید؟چه کلاسی برم که مفید باشه و ذهنمو درگیر کنه‌؟خونوادم هم یه شهر دیگه ان .ممنونم از همه ی اونایی که واسم وقت میذارن وجواب میدن😘😘😘😘

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍

واسه من شب کار

کل روزم خوابه . 

من میخام نقاشی و باشگاه برم 

خودت ببین به چی علاقه داری برو

خیاطی اگر دوست داشته باشی عالیه

میتونی برای خودت و نینی ایندت لباسای خشگل خشگل بدوزی

من تو خوته بافتنی هم میبافم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

من ی سیر مطالعاتی منظم برداشتم تو زمینه ای ک بهش علاقه دارم (مشغول کتاب ک میشم دیگه زمان برام متوقف میشه انققققققدر ک شیرینه)

تو زمینه طب اسلامیم تحقیق میکنم و جزوه تنظیم میکنم

سخنرانی های مورد علاقم گوش میدم

کلاس زبان مجازی میرم

هر روز پیاده میرم حرم و چند ساعتی رو هستم دلم باز میشه اصلا (نزدیکه)

دیگه آشپزی و کار خونه هم هست

ب خود رسیدنم هست دیگه هر روز ماسک بزارم و کارای اینجوری

واسه من شب کار کل روزم خوابه .  من میخام نقاشی و باشگاه برم  خودت ببین به چی علاقه د ...

خیاطی بلدم عزیزم.باشگاه هم خیلی دوس دارم برم چون واسه روحیه و بارداری عالیه ولی میترسم مثلا بعد از اقدام مشکلی واسه نی نی پیش بیاد اگه باردار بشم

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍
2706