2737
2734

سلام وقت بخیر امروز تولد شوهرمه

دیشب خونه مابود طفلکی میگفت ک دوهفتس این تولد ذهنمومشغول کرده چیکارکنیم؟

قبلاهم تاپیک زدم بامادرشوهرم رفت امدندارم و باعثش هم مادرخودشه 

شوهرم دیروز گفت باید خانوادم پاپیش بزارن توکاری نکردی خدایی منم حرفی نزدم 

خیلی دلش پربود فقط گوش کردم 

دوستان توروخدا درقبال این حمایتهای شوهرم که تنهادلخوشیمه یک عده خیلی سرد اینجا نظرمیدن ک انگار من مقصرم درحالیکه انگار همتون عین خواهرمین اینجا حرفای ته دلمومیزنم 

نمیخوام نشناخته قضاوت کنید 

ولی شوهرم خیلی ادم منطقیه وباانصاف هست بعضی وقتا من مقصربودم باهام صحبت کرده وحلش کردیم 

امروز قراربود باهم تولد بگیریم فقط دوتامون

ک مامانش ومن اگر خواستیم فضای مجازی عکس بزاریم فک وفامیلای اونا نفهمن 

ک زنگ زد گفت امروز مادرم قراره برام تولد بگیره بیا سه ساعت باهم باشیم بعدمن برگردم خونه 

طفلک پشت تلفن بغض کرده بود 

منم گفتم دیشب ک صحبت کردیم این برناممون نبود ولی خب خانوادت لج کردن بامن،امروزو بااونا باش خونه خودتون بمون 

فردا بیاباهم باشیم بدون محدودیت تایمی 

اخ ازطرفی هم لوله اب خونشون ترکیده انگار میخواست بره خونه پدربزرگش حموم که نزاشتم گفتم امروزو خونتون باش فردا میری حموم و قرار میزاریم 

______یعنی خیلی متاسفم برا مادرشوهرم حقیقتش انتظار داشتم زنگ بزنه برا امروز حتی شده جهت ابروداری ظاهری پیش خواهرشوهرای خودش من از بچه اول اون هم کوچیکترم داره بامن لج میکنه 

امیدوارم خدا اصلاحش بکنه.

😜

بزن لهش کنا😏ایییش

میخندمو دلگیرمو میبینمو میمیرمو از این دنیا بیزارمبیزارمو بیطاقتم بیتابی شد عادتم آروم آروم میبارم                                                          ******            *******          *******          زخمای این زمونه بیرحمه کسی درداتو نه نمیفهمهواسه اونی که بیشتر فهمید دیگه آروم شدن فقط وهمه , فقط وهمه          

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

شما فعلا صبوری کن و چیزی رو به روی همسرت نیار تا بلکه خودش خانوادش رو نرم کنه یا اونا کوتاه بیان. روزی هم دوباره آشتی کردید فاصله ها و حرمتها رو حفظ کن تا کار دوباره به قطع رابطه نکشه عزیزم

باغ وحش ؛ تنها زندانی که زندانی هاش بیگناه ترین هستن 💔

خوبه که آرامش داری الان همین کافیه. همسرت هم ک خیلی راضی نبود ب اون تولد واسه احترام مونده دیگه چون شلوغه. 

ولی بهتره بعدا به مادرش بگه بخاطر مهمون ها تدارکات موندم وگرنه قبل تر با همسرم برنامه داشتیم. تا بدونن تو مهمی برای همسرت 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
2738

منم شرایطم مث تو بود..توی نامزدی یکسال کامل با خانواده شوهرم قهر بودم..اولش سعی کردم باهاشون آشتی کنم اما دیدم خیلی پررو شدن آخرش بدون اونا جشن گرفتم اومدم سر زندگیم ...الانم دوماهه خونه خودمم ..هنوزم آشتی نکردیم...و حالا حالا هم خیال آشتی ندارم..چون راحتترم.

.شوهرم رو هم اصلا نمیزارم زیاد بره خونشون و باهاشون گرم بگیره.بهش میگم وقتی به زنت ارزش قائل نیستن پس تو هم باید پشت زنت رو بگیری و بهشون کم محلی کنی تا حساب کار بیاد دستشون و بفهمن که هرطور دلشون میخواد نمیتونن با زنت رفتار کنن

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹
منم شرایطم مث تو بود..توی نامزدی یکسال کامل با خانواده شوهرم قهر بودم..اولش سعی کردم باهاشون آشتی کن ...

دقیقا منم سعی کردم دورادور اشتی کنم بخاطر اطرافیان ک نفهمن درحالیک مقصر اونابودن ولی دیدم ک من ک این حس ودارم درحین بی گناهی ولی اون همچین حسی نداره منم کنارکشیدم

😜
دقیقا منم سعی کردم دورادور اشتی کنم بخاطر اطرافیان ک نفهمن درحالیک مقصر اونابودن ولی دیدم ک من ک این ...

آره خوب کردی تلاشتو کردی بزا بقیه بفهمن که مشکل از اونه..اصلا بیخیال خانواده شوهرت باش...بزا اونا دنبال این باشن که با تو ارتباط داشته باشن...من الان یک سال و نیمه خانواده شوهرم ک فامیلاشو ندیدم..هیچ اتفاقیم نیفتاده آرامشمونم بیشتره داریم زندگیمونو میکنیم...الان اونا غیر مسقتیم دارن منت میکشن آشتی کنن من راضی نیستم...

افسار شوهرمم کشیدم نمیزارم زیاد باهاشون گرم بگیره

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹
دقیقا منم سعی کردم دورادور اشتی کنم بخاطر اطرافیان ک نفهمن درحالیک مقصر اونابودن ولی دیدم ک من ک این ...

وقتی باهات خوب نیستن شوهرتو مجاب کن ک پشتتو بگیره با کم محلی کردن به اونا..وقتی شوهرت باهاشون خوب و گرمه اونا هرکار دلشون خواست باهات میکنن.چون اصل کار پسرشونه که باهاشون خوبه

وقتی باهات خوب نیستن شوهرتو مجاب کن ک پشتتو بگیره با کم محلی کردن به اونا..وقتی شوهرت باهاشون خوب و ...

یه مشکلم این هستک شوهرم کارثابت نداره پروژه ای کارمیکنه همون سال اول عقدمون شوهرم به اصرارخانوادش وام ازدواج وگرفت و۵تومنشو که واسه ماشینشون چک داشتن بهشون داد براخودمون۲۵ت موند ک من با۱۵ت طلا خریدم موند۱۰ت الان چن ماهه درگیر یه پروژس ولی پول نگرفته تاحالا باید تمومشه بعد تواین چن ماه ازاون پول قسط ودادیم وخرج کردیم کلاازپول مونده۷ت خانواده شوهرم باز براماشین چک دارن اخر این ماه ۵ت ازطرفی هم بخاطر مشکل وراثتشون جلوی کارت حقوق پدرشوهرموبستن الان باخودم میگم باخودشون گفتن ازاینامیگیریم منم خودمواماده کردم ک بگم نصف ماشینو به اسممون بزنین بعد ازطرفی این موضوع رو باهاش درمیون گزاشتم بهم حق داد ولی ازطرفی ناچار هم بود 

موندم چیکارکنم میتونن ماشینوعوض کنن هم قسطشوبدن هم یکی دگ بخرن یکم پایینترشو ولی شوهرمنو قربانی این خودخواهیشون خواهن کرد 

😜