2737
2734
عنوان

قهر من وشوهرم

294 بازدید | 19 پست

دیشب مارو از خونه مادرش رسوند اومدیم گفتم خوشم نمیاد چیه الان جدیدا هی میری بیرون ماهم ادمیم خلاصه رفت شب اومد منو بچها خوابیدیم اخه از صبحش خونه مادرش جارو بزن وشام درست کن ویسره سرپاا بودم از اونطرفم دخترم تکلیف نمینوشت حرص خوردم خسته بودم خوابیدم اومد صدام کرد بیدارنشدم گفت یادت باشه گفتم توهم یادت باشه که واسه ما ارزش قائل نشدی واگه میخواستی پیشم باشی زودتر میومدی گرفتم خوابیدم صبح از شانس من بچها بیددرشدن داشتم با دخترم درس کار میکردم صدام بالا رفت داشتم بهش چند فحش با داد میگفتم اومد تو اطاق لج شب داشت هرچی دهنش دراومد بهم گفت موقع نهار اومد گفتم چته خسته بودم گفت خوب حالا خونه مادرم یه کار کردی چرا منت میزاری انگار کوه کنده گفت یواشتر چرا داد میکشی صدامون بالا رفت میگه رفت که رفت بریم جایی دیگه الان هشت ساله خونه پدرم نشستیم اخرش برمیگرده طلبکاره اخه مرد حساب مارو که بیرون نمیبری به درس بچه اهمیت نمیدی دکتر خرید بیرون مهمانی باشگاه بچه که همه رو خودم میبرم اخه حقمه باهام تندی کنده لج چی داشت بنظرم پیشش نخوابیدم لج کرد ای خدا خسته بودم اینهمه دراختیارت بودم یه شب حال نداشتم ناراحت شدن داشت ای کاش صبحی بادخترم دعوانمیکردم اخلاق گندش اینه رو بچه حساسه الانم قهریم این هفته تولد داداشمه با پدرومادرم میخوان کربلا برن من میمونم تنهاییم 😢😢😢😢اصلا حوصله ندارم 

دختر قشنگم پسر پهلونم مامان عاشقانه دوستون داره ای کاش همیشه بچه بودید آخه هرچی بزرگتر بشین فاصله ما از هم بیشتر میشه من خستگی الان به جون میخرم فقط این روزا زود تموم نشن همیشه برقرار باشین منتظر یه نی نی باشین به زودی 😍💋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چند سالتونه

دو سال پیش افسردگی شدید گرفتم توام با وسواس فکری. میخواستم خودکشی کنم. پارسال درمانم رو شروع کردم و الان حالم خوبه. الان یه مدت هست که سر کار نمیرم و روزی چند دقیقه میام نی نی سایت و سعی میکنم تبادل نظرها رو بخونم و ازشون یاد بگیرم. اگر هم خودم در اون زمینه تجربه ای داشته باشم نظر میدم. قطعا تخصصی نیست😉ولی شاید گره ای از زندگی کسی رو باز کنه یا حداقل جور دیگه ای به مساله زندگیش نگاه کنه
2731
اسی با کی حرف میزنی؟؟؟؟

شوهرم 

دختر قشنگم پسر پهلونم مامان عاشقانه دوستون داره ای کاش همیشه بچه بودید آخه هرچی بزرگتر بشین فاصله ما از هم بیشتر میشه من خستگی الان به جون میخرم فقط این روزا زود تموم نشن همیشه برقرار باشین منتظر یه نی نی باشین به زودی 😍💋
چند سالتونه

۳۰

همه مردا همینن بهشون بگی نه به غرورشون بر میخوره با داد وبیداد ودعوا اعتراضشون رو نشون میدن

اخه من همچین زنی نیستم خدا شاهده حواسم دراین مورد بهش هست اهل نه گفتن نیستم حتی تو بدترین شرایط 

2738

ببین عزیزم تاحدی مقصرخودتی

وقتی شما هیچ مسئولیتی بهش ندادی

واینکه بهش نگفتی یه وظایفی داره

حتی گفتنم نه

باید بهش بگی

مثلا من همیشه میگم بالحن خوب

که عزیزم من خیلی اذیت میشم نمیتونم تنهابرم خرید

خودش همه چی میخره همه کاری میکنه

باید بهش یاد میدادی که وظایفی به عهده بگیره

آسمون سقف آرزوهای منه  
ببین عزیزم تاحدی مقصرخودتی وقتی شما هیچ مسئولیتی بهش ندادی واینکه بهش نگفتی یه وظایفی داره حتی گف ...

خرید خونه با خودشه منظورم خرید لباس و وسیله خودم وبچها 

دعواودلخوری همیشه توهرخانواده ای هست

زیاداهمیت نده اگرم تونستی باهاش صحبت کن وزیادکشش نده

من ازتوخیلی کوچیک ترم ولی خوب دختربزرگ خانوادم دعواهای مامان بابامودیدم یادگرفتم چجوری رفتار کنم

اگه کشش ندی وزودیادت بره میتونی رام خودت بکنی

انقدبهش برس که حتی دلش نیادتنهایی بره جایی

جلوش بابچه هامهربون باش حتی اگه خسته ای پشتتوبهش نکن بلکه قانعش کن که خسته ای باخوشرویی همه ی مردا رامن

درخواست دوستی=بلاک(  )                    باتچکر🤞
دعواودلخوری همیشه توهرخانواده ای هست زیاداهمیت نده اگرم تونستی باهاش صحبت کن وزیادکشش نده من ازتوخ ...

من خیلی صبورم کوتاه میام خودم به دوروبرم مشاوره میدم چطوری با مرد  رفتار کردنو کل ناراحتی من اینه خوبیهای من زحمتهای من به چشم نمیاد من خوبم که خوبه 

من منظورم همه چیه عزیزم خرید شخصی دکتر خرید خونه تمیزکادی های سخت

از اول شل گرفتم دیگه بعد ده سال که نمیتونم اصلاحش کنم 

من خیلی صبورم کوتاه میام خودم به دوروبرم مشاوره میدم چطوری با مرد  رفتار کردنو کل ناراحتی من ای ...

خوب هرمردی یه خصلتی داره همه ی مرداکه نمین صاف بگن دستت درنکنه وزحمت کشیدی واینا

به نظرم خوب توهی ازش تشکرکن وقتی کاری میکنه 

ازکاراومدبگوخسته نباشی واین چیزاشایداونم یادبگیره

درخواست دوستی=بلاک(  )                    باتچکر🤞
2706