2733
2739

کلی هزینه کردم گلدون گرفتم برای هرکدوم جداگونه چندماه کاشتم دریغ از یذره تغییر بعضیام که خشک شدن خاکشون هم عوض کردم همون خاک معمولی باغچه برای همشون استفاده کردم شما چکار میکنین چجوری نگهداری میکنین؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من 10-12تا گلدون دارم 

اکثرا رو خودم کاشتم 

خاک باعچه با کمی کود حیوانی و کمی ماسه قاطی میکنم واسه تو گلدون 

جای پرنور میذارم و با توجه به خصوصیات هرکدوم و نیازشون اب میدم 

پسر قشنگم خیلی خوش اومدی💕 . امیدوارم عشق اهل بیت(علیهم السلام) همیشه تو دلت باشه 😍
بنظرم از دست بعضیا نمیشه از دطت منم نمیشه

دیگ دارم ناامیدمیشم واقعا خونه عمم رفتم چ گلهایی واقعا عالی بودن دلم باز شد سرسبز وقشنگ اما همون گلهارو من دارم داغون وضعیفن

خاک باغچه واسه گل آپارتمانی اگه استفاده کردین که اشتباهه 

داخل آپارتمان هم باید گلایی مث سانسوریا و آگلنوما و اسپاتی فیلوم و  عنکبوتی و برگ انجیری  گوش گرگی برگ قاشقی و مرجان و پیچک پتوس استفاده کنید و من همه اینا رو داخل خونه دارم  خدا رو شکر سر حالن 

2738
چرا خاک باغچه؟ خاک گلدون فرق داره شاید زیاد اب میدی یا جاشون سرد یا زیادی گرم بوده

چون همینجادر دسترس بود ازهمون استفاده کردم خاکش نرمه تو حیاط بودن زیر بارون وافتاب مستقیم همرو اوردم بالا دوروزه

هم باید اندازه کافی تو نور باشن هم اندازه کافی تو سایه زمانی که آفتاب میخوره بهشون آب نده میسوزن من برا گلام شعر میخونم نازشوت میکنم بخدا باورت نمیشه هرروز کلی بزرگتر میشن🤩😍انقد دوستشون دارم😍

خاک باغچه واسه گل آپارتمانی اگه استفاده کردین که اشتباهه  داخل آپارتمان هم باید گلایی مث سانسو ...

کاکتوس گل برگ بیدی بنفش وکرکی  کراسولا خرفه ای کراسولا اتشین پتوس سانسوریا وساکلونت وچندتا دیگ اسمشون نمیدونم...

دیگ دارم ناامیدمیشم واقعا خونه عمم رفتم چ گلهایی واقعا عالی بودن دلم باز شد سرسبز وقشنگ اما همون گله ...

عزیزم خاک برگ و پودر اهن و پوست میوهای خشک برای گلدون قاطی میکنن. الانم اشکال نداره برو گل فروشی پود اهن بگیر بیار با اب حل کن بده بهشون 

هم باید اندازه کافی تو نور باشن هم اندازه کافی تو سایه زمانی که آفتاب میخوره بهشون آب نده میسوزن من ...

منم خیلی دوست دارم هروز صب میرم اولین کاری که میکنم به گلهام سرمیزنم😕

2706