2733
2734
عنوان

ایست قلبی جنین

| مشاهده متن کامل بحث + 5188 بازدید | 37 پست
اخه دفعه اول نبود عزیزم بارداری چهارم بود قبلی ها رو زودرس شدم این آخری قلبش ایستاد بدون دلیل  ...

عزیزم توکلت به خدا باشه ،واقعا از دست دادن چهار تا جنین سخته امیدوارم هر چه زودتر دوقلو باردار بشی دکترتم عوض کن ،تو بارداری استرسم نداشته باش و اروم باش 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم تو ۳۸هفته اینجوری شدم درست دو هفته مونده بود پسرم به دنیا بیاد و کلی منتظرش بودیم الان ۳۰روزه زا ...

میدونم خیلی سخته ولی خدا بزرگه انشالله خدا یه نی نی دیگه سالم و سلامت بهتون میده ....امیدوار باش دوست عزیز 

2728
بچه رو فرستادن پاتولوژی  منتظر جوابش هستیم  مطمینم بچه ام سالم بوده هر چی بوده از بدن خود ...

عزیزم جواب پاتولوژی بچتون اومد ؟منم بچمو هفده هفته از دست دادم چی گفتن به شما ؟بازم اقدام کردین ؟چند ماه بعد؟

سلام  میشه برا مامان شدنم انشالله یه صلوات برام بفرستین 🙏🙏🌺
2738
عزیزم منم 17 هفتگی بچم ایست قلبی کرد منم هیچ مشکلی نداشتم جواب پاتولوژی هم اومد جنین سالم بود الان م ...

عزیزم منم عین شما هفده هفتم بود سقط کردم شما ازمایش دادین بعدش؟اگه غلظت خون نداری چرا پس باید اسپرین بدن بخوری 

عزیزم منم عین شما هفده هفتم بود سقط کردم شما ازمایش دادین بعدش؟اگه غلظت خون نداری چرا پس باید اسپرین ...

سلام عزیزم اره من ازمایش دادم هیچ مشکلی نداشتم حتی ازمایش ژنتیک که اسمش کاریو تایپ هم انجام دادم مشکلی نبود ولی برای این که خونرسانی به جنین به خوبی انجام بشه دکترم گفت از ماه سوم باید شروع به خوردن اسپرین کنم انشا الله خدا دامنتو سبز کنه و فرزندی سالم وصالح بهت عطا کنه 

سلام عزیزم اره من ازمایش دادم هیچ مشکلی نداشتم حتی ازمایش ژنتیک که اسمش کاریو تایپ هم انجام دادم مشک ...

ممنون گلم

اخه دفعه اول نبود عزیزم بارداری چهارم بود قبلی ها رو زودرس شدم این آخری قلبش ایستاد بدون دلیل  ...

الهی قربون دلت بشم، چی کشیدی عزیزم، انشالله دیگه دلت غم نبینه. منم فقط چند روز بعد شما بچمو تو 37 هفته از دست دادم، خیلی سخته خیلی

امیدوارم هر چه زود مامان بشید و بسلامتی بغلش کنید.

اللهم صلی علی محمد و ال محمد
منم تو ۳۸هفته اینجوری شدم درست دو هفته مونده بود پسرم به دنیا بیاد و کلی منتظرش بودیم الان ۳۰روزه زا ...

'میتونم بپرسم که چه علایمی داشتین از کجا فهمیدی بچه ایست قلبی کرده؟

خدایا پسرخوشگلمو همسر مهربونمو به تو سپردم خودت مواظبشون باش  ❤❤❤
از صبح تکوناش کم شد و بعد از ناهار دیگه تکون نخورد 

دکتر نگفت دلیلش چی بوده؟ یعنی دلیل خاصی داشت یانه کار خاصی انجام داده بودین؟بچه من امروز تکون خورد ولی نه خیلی زیاد نگرانم استرس گرفتم😭

خدایا پسرخوشگلمو همسر مهربونمو به تو سپردم خودت مواظبشون باش  ❤❤❤
2706