2733
2739
عنوان

چرا کینه ای شدم😢😢😢

142 بازدید | 13 پست

من اینطور آدمی نبودم.نمی دونم چم شده پر از کینه و تنفرم.خیلی خاستگار داشتم به خدا اغراق نمی کنم روزی نبود که برام خاستگار نیاد اما....آخرشم اشتباه کردم یه خانواده ای را انتخاب کردم که فرسنگ ها با من و احساساتم فاصله دارن.هیچ محبتی ازشون ندیدم یعنی آرزوهامو سوزوندن.چه تو عقد چه تازه عروس که بودم چه موقع زایمان با بی تفاوتی و طلبکار بودنشون نابودم کردن وقتی زایمان کردم تو بیمارستان فقط پدر و مادر و فامیل های خودم اومدن بالا سرم بچم که اصلا خونواده پدرشو نمی شناسه از بس مغرور و بی عاطفه هستن اما شوهرم همش جانب دار اوناست از جون من و بچم می زنه می بره برای اونا.خانوادم حق ندارن پاشونو خونم بذارن از بس که شوهرم خشک و بداخلاقه.خالم و همه ی بچه هاش موقع زایمانم اومدن بیمارستان دختر خالم تا صبح بالاسرم بود چقدر بهم خدمت کردن حالا عمل سختی کرده چند هفتست به شوهرم میگم بیا بریم ملاقاتش نمیاد.امروز گفتم بریم گفت فلان روز می خوام مامانمو ببرم فرودگاه بره مشهد شما هم سر راه می برم اونجا.آتیش گرفتم بغض داره خفم می کنه. مادرشوهری که انقدر به خاطرش افسرده شدم داره راحت میره مسافرت شوهرم هر هفته براش کیسه کیسه خوار وبار می بره.به خاطر من حاضر نیست از کارش بزنه اما به خاطر مادرش می خواد یه روز مرخصی بگیره و خانومو برسونه فرودگاه

خدا به دلم صبر بده من اینجوری نبودم ببینید یه خانواده ی بی عاطفه با دلم چه کردن.شدم پر از غصه و نفرت😢😢😢😭😭😭😭😭😭

خوب دیگه مادر شوهرت برا همسرتون بیشتر ارزش داره تازن بچه 

میشه برای منم صلوات بفرستین برای خوب شدن ❤زندگیم❤ دعا کنین التماس دعا دارم💚                            اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم 

حق داری والا 

خدا به دلت آرامش بده

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خوب تا کی میخوای به نشخوار فکریت ادامه بدی ؟؟

تا وقتی افسرده بشی و همون مادرشوهر بیاد سر زندگیت ؟؟

خوب ببخشید ولی به جهنم که نیومدن ..شما بهترین خانواده رو داری خوب نیان ...شوهرت نمیاد دیدن دختر خالت خوب نیاد ..شما برو..چرا انقدر مسائل رو تو ذهنت بزرگ میکنی ...شما باید همون اوایل جدا میشدی حالا هم باید یاد بگیری به خودت احترام بزاری و دست از فکر برداری ...شما به خانوادش گارد داری ..اونم تلافی میکنه ..خیلی واضحه ...

منم زندگی خیلی بدی دارم . خیلی با پایین تر از خودم ازدواج کردم اصلا نفهمیدم چی شد . چرا این انتخاب رو کردم . خیلی دعوا کردم خیلی زیاد. کل خرج زندگی رو خودم میدم . زندگیم جهنمه . ذره ای برا خانواده شوهر ارزش ندارم . منم در از کینه ام . خودتو خالی کن . اونا غصه ت می دن چرا تو خودت می ریزی

2738
خوب تا کی میخوای به نشخوار فکریت ادامه بدی ؟؟ تا وقتی افسرده بشی و همون مادرشوهر بیاد سر زندگیت ؟؟ ...

هیچ دختری با گارد وارد خانواده جدید نمیشه لااقل من اینطوری نبودم این چیزیه که اونا از من ساختن زود آدم ها رو قضاوت نکن.در ضمن خونه ی خالم یه شهر دیگست با یه بچه ی کوچیک سختمه با اتوبوس بخوام برم.

منم زندگی خیلی بدی دارم . خیلی با پایین تر از خودم ازدواج کردم اصلا نفهمیدم چی شد . چرا این انتخاب ر ...

منم با پایین تر از خودم ازدواج کردم اولش انقدر التماس کرد تا قبول کردم الان دم در آورده 

باورت میشه تو بله برون فامیل هام به این ازدواج اعتراض کردند آنقدر که سطح شون پایینه

عموی منم تو مراسم مهربرون عصبانی شد پاشد بهشون گفت برید بیرون.از اول معلوم بود چی هستن نمی دونم چرا چشمامو بستم