2733
2734
عنوان

مامانا کمک لطفا شیردهی نوزاد

54 بازدید | 9 پست

سلام خانونا🖐

من الان تو ماه هشت بارداری هستم ولی سینه هام خیلی کوچیکه یعنی اصلا تغییر سایز ندادن چطور باید به بچه شیر بدم؟طوری کوچیکه ک حتما بچه باید دراز بکشه منم خودمو بچسبونم بهش تا بتوته شیر بخوره بعد من الان سینه هام هیچی شیر نداره شما تجربه ندارین کمکم کنین؟

الهی و ربی من لی غیرک    خدای من و پروردگار من من جز تو که را دارم؟؟             👦👰👶
عزیزم بچه ک بدنیا اومد شیر میاد

جدی؟ عمه من از روز اول شیر نداشت یعنی من اونطوری نمیشم؟

الهی و ربی من لی غیرک    خدای من و پروردگار من من جز تو که را دارم؟؟             👦👰👶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

واس من تا روز زایمان همون سایز بود ولی دوسه روز از تولد پسرم که گذشت خیلی پر و سنگین شد جوری که درد میکرد

نگران نباش درست میشه اگه شیرتم کم بود شیرافزا بگیر از داروخانه روزی یکی دوبار بخور اونموقع

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...
جدی؟ عمه من از روز اول شیر نداشت یعنی من اونطوری نمیشم؟

بدن هر کس با بقیه فرق داره.مت خودم تو بارداری اصلا ترشح و اینا نداشتم و سینه هامم همون بود ولی الان ک شیر داره بزرگ شده

فقط 15 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💫یک روز تنها کسی که تو رو میشناسد خواهد مرد وخاطره تو برای همیشه فراموش خواهد شد🍂🍃☃️
عزیزم انشاالله زایمان راحتی داشته باشین.من چند روز بعد زایمانم شیرم اومد.نگران نباش شیر که بیاد سینه ...

مرسی عزیزم انشاا... درد هم میگیره؟چون یه دفه بزرگ میشه؟؟

2738
مرسی عزیزم انشاا... درد هم میگیره؟چون یه دفه بزرگ میشه؟؟

آره به شدت درد میکنه.گلوله گلوله میشه رگاش باید زیر دوش آب گرم ماساژ بدی تا دردش کمتر بشه.

💕تو مرا جان و جهانی💞چه کنم جان و جهان را💕