2737
2739
عنوان

ماینوکسیدیل برای پرپشت شدن ابرو

8161 بازدید | 32 پست

سلام دوهفته ای میشه استفاده میکنم تونت خوندم برای پرپشت وضخیم شدن ابروعالیه تاثیرش نوشته بعددوتاسه ماه نشون میده البته درصورت استفاده مداوم..ونکته آخراینکه نباید یدفعه قطع بشه چون باعث ریزش موهای ابرو میشود..اگه واقعا جواب بده که خوبه همیشه استفاده کنیم

کیا زدن وراضی بودن؟؟

قطع کنی میریزه همه 

اَینَ الطّالبُ به دَمِ المقتولِ بکربلاء؟....از این به بعد هر تاپیک حس ششمی که ببینم گزارش میزنم!جمع کنید عزیزانم زندگی که داستان نیست که آخرش چی میشه با تلاش و اعتماد به نفس و اعتماد به خدا میشه به موقعش به هر چیز رسید!احساسات خودتونو با حرفای خزعبل یه سری جریحه دار نکنید لطفا:(

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نمیخوام قطعش کنم بالا ابروم موهای کرکی زیادی دراومده

یعنی تا آخر عمرت میخوای بزنی؟

بعدش اینکه هر جای صورتت بریزه هم کلی موی زائد درمیاد

اَینَ الطّالبُ به دَمِ المقتولِ بکربلاء؟....از این به بعد هر تاپیک حس ششمی که ببینم گزارش میزنم!جمع کنید عزیزانم زندگی که داستان نیست که آخرش چی میشه با تلاش و اعتماد به نفس و اعتماد به خدا میشه به موقعش به هر چیز رسید!احساسات خودتونو با حرفای خزعبل یه سری جریحه دار نکنید لطفا:(
2738
نه اینکه هروز ولی قطعش نمیکنم مثلا میکنم هفته ای دوبار

به هرحال بیشتر درموردش تحقیق کن

با حرف نت نرو جلو چون ضرر میکنی

میگن اگه قطع کنی فقط موهایی که در تتیحه ماینوکسیدیل در اومده میریزه نه همش..بعدم ی خانم توهمین نی نی ...

عزیزم شما از ماینوکسیدیل نتیجه گرفتی؟

لطفا برای شادی روح مامان و بابام صلوات بفرستید
سلام خیلی بهترشد ولی باید ادامه بدی

پس شما هنوز قطعش نکردی؟چند وقته میزنین؟با چی به ابروها میزنید و اینکه خارج خط ابرو هم زدین؟

شرمنده زیاد سوال کردم

لطفا برای شادی روح مامان و بابام صلوات بفرستید
پس شما هنوز قطعش نکردی؟چند وقته میزنین؟با چی به ابروها میزنید و اینکه خارج خط ابرو هم زدین؟ شرمنده ...

نه نکردم  سه چهار ماهی میشه.گوش پاک کن..آره خارج هم زدم بخاطر اینکه ببینم موها رو ضخیم میکنه یا نه

2706