2733
2734
عنوان

تشکیل قلب نی نی تروخدا بیاین

173 بازدید | 34 پست

سلام خوبین دوستان میشه بیاین کمکم کنین من الان هفت هفته و شش روزم هس فردا میرم برا تشکیل قلب میخوام از تجربه هاتون ایتفاده کنم شما کی رفتین چند هفته 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

میشه همگی برای منم دعا کنید که صدای قلب کوچولوشو بشنوم؟ اخه شش هفته و پنج روز رفتم قلب نداشت...

الهی به حق این ماه عزیز خدا بچه همه رو سالم و صالح بده بغلش

خدایا شکرت به خاطر نعمت فرشته کوچولویی که تو دلم گذاشتی💖💜💟 خداجونم تو رو به حق فاطمه زهرا دامن همه منتظرا رو سبز کن الهی آمین 🌹🌹
2738
انشاللع قلبش تشکیل شده این سری غصه نخور

انشالله...همچنین قلب نینی شما دوست عزیز

خدایا شکرت به خاطر نعمت فرشته کوچولویی که تو دلم گذاشتی💖💜💟 خداجونم تو رو به حق فاطمه زهرا دامن همه منتظرا رو سبز کن الهی آمین 🌹🌹

من میخام هشت هفته برم بنظرم عجله کرددن فقط باعث نگرانی میشه من برابتام  یک روز قبل موعدم رفتم ۲۱۰بود وکلی نگران شدم و وقتی گفت باید تکرار بشه کلی گریه کردم....اما بعد چهار روز از موعدم ۱۸۰۰شده بود الانم دیدم خیلی ها تو شش هفته رفتن و قلب تشکیل نشده بوده و کلی ناراحتی کشیدن ....بنظرم شما هم بزار هشت هفته برم ک خیالت هم راحت بشه

خدای مهربونم مواظب پسرم باش....
2706