2733
2734

من اولاش هنوز داع بودم چیزی متوجه نمیشدم. داشتم تو حیاط قدم میزدم ک دوستم اومد بهم گفت دلم واس مامانم تنگ شده... این حرفو ک زد ب خودم اومدم. دیدم من اینجام پس مامانم کجاست. دیگه شروع کردم ب گریه . فک کنم تا دو هفته ای سرچیز کوچیکی گریه م میگرفت و مامانمو میخواستم😭😭😭

شما هم تعریف کنید

من همیشه قصه ی عشقو میگم ... ولی تنها یارم این سازِ منه ... عمرِ عاشق بودنم چقد کمه ... آخرش آخرِ آوازِ منه ... آخرش آخرِ آوازِ منه 🎶🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خنگول بودیاااا😀

کاش آدم ها مثل قورمه سبزی بودن،نصف روز میزاشتیشون تو یخچال و صدبرابر بهتر از قبل میشدن....⚠️در اثر هوس شبانه و قبول نکردن نام اینجانب نام کاربری ته دیگ با قورمه سبزی را برگزیدم لطفا از هرگونه فحش دادن پرهیز نمایید🌹🙂
2731

وای یادم میفته با چه بدبختی منو از مامانم جدا کردن الانم گریم میگیره. دستامو گرفته بودن. مامان دست کشسد صورتم نازم کنه انگشتشو گاز گرفته بودم که دور نشه ازم💔💔💔😭😭😭😭😭

تا خدا هست...ناامیدی چرا؟😍🍁😍
2738

روز اولی ک میخواستم برم مهدکودک با هزار ذوق لباس پوشیدم البته ۶سالم نبود ۴سالم بود رفتم پیش پدرم گفتم بابا پاشو ببین لباس هامو چقدر قشنگن پاشو میخام برم مهدکودک ولی جوابی نشنیدم پدرم اونقدر عمر نکرد ک دختر کوچولوشو توی فرم مهدش ببینه حتی😞😞😞😞😔😔😔

شهامت میخواد سرد باشی ولی گرم بخندی...
نه من انقدخوشحال بودم بخاطر وسیله هام گ نگو فک میکردم مدرسه ام مث پیش دبستانی بازیه

واقعا کسایی رو خوشحال بودن رو درک نمیکردم. با خودم میگفتم چرا اینا انقد شنگولن😁😁 حتما شما خوشحالا هم ما رو درک نمیکردی. هعی😞

من همیشه قصه ی عشقو میگم ... ولی تنها یارم این سازِ منه ... عمرِ عاشق بودنم چقد کمه ... آخرش آخرِ آوازِ منه ... آخرش آخرِ آوازِ منه 🎶🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦

خیلی شیک و مجلسی پاشدم  تنها رفتم مدرسه و بلافاصله با یکی دوست شدم و میرفتیم برای دیگران سیبیل اتشی می‌کشیدیم و مامان اونا میومدن سراغمون 

هیچ وقت زندگی رو خیلی جدی نگیر....آخرش کسی زنده ازش بیرون نمیاد....

منو دوستام لواشک و تلف با خودمون برده بودیم بعد چندتا کلاس پنجمی بهمون گیر دا ن که الان خانم بهداشت میاد چشاتون رو در میاره 😢😢😭

ما فکر کردیم راستی راستی چشامون رو درمیاره🤣 از قضا خانم بهداشت میوه یکی از بچه ها رو پوست کنده بوده دستش رو بریده منم که دیدم دستش خونیه و داره منو صدا نیزنه عل فرار طرف خونه فقط نمیدونم چجوری خودم رو رسوندم به خونمون 😂خیلی دوران بدی بود😢

پروانه را دنبال نکن ،باغچه ات را مرمت کن . پروانه خواهدآمد.

یساعت یا بیشتر تو صف وایساده بودیم منم بچه بودم  همش فکر میکردم خابم میاد دلم میخاست بشینم سرم گیج میرفت

نگو فشارم افتاده بوده الان ک دارم فکر میکنم 

خوبه عش نکردم 😖😕😂😁

🧘🏻‍♀❤️🧡💛💚💙💜🧘🏻‍♀️
2706