2733
2739
عنوان

فرق های من و شوهر

434 بازدید | 52 پست

یه رفتاراییش رو میبینم میگم کاش منم این طور بودم. مثلا سیر بشه هر چقدم تو بشقابش مونده باشه دیگه لب نمیزنه ولی من چه خونه خودمون چه مهمونی حتی اگه سیر شده باشم حس میکنم مجبورم غذامو تموم کنم وگرنه حروم شده. غذای خونه هم که باقی میمونه به زور میخورم که دور نریزم. یا مثلا شوهرم اگه در طول روز تنها باشه شده میره با دوستش کافی شاپ چیزی سفارش میده یا میره رستوران خوب غذا میخوره ولی من اگه بیرون برم یه ابمیوه هم دلم نمیاد بخرم هم چون میگم خرج بیخوده هم تنهایی دلم نمیاد. یا واسه خودش تنهایی فیلم می بینه من اصلن بدون اون چیزی نمی بینم صبر می کنم تا با هم. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

راهت خیلی اشتباهه

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...
2740

اینقدر آدم گشنه تو شهر هست به یکی از اونایی که از تو آشغالا غذا میدا میکنن بگو چند وقت یبار بیاد غذاهای اضافی رو ببره واسه خودش 

من یه گلایلم که تو این سرزمین شوم ،                                 راهم به قبر و سنگ گرانیت می رسه ... 🩹                                 

من و شوهرمیم اما برعکس و وقتی من فیلمم تنهایی ببینم انگار جنایت کردم. چ اخلاق بدیه دارید اخه

حتما امضام رو بخون. سلام طاعات و عباداتتون قبول. این روزها ترند ترین موضوع جهان بحث جنگ فسطین و اسرائیل هست.شاید برای خیلی هاتون توی این جنگ روایت ها سوال پیش بیاد که ماجرا چیه، دعوا سرچیه و اصلا به ما چه ربطی داره.وظیفه ی ما اینجا چیه و اصلا این ماجرا ربطی به مسئله ی ظهور داره؟! شاید مادرید و یا معلمی هستید که بچه ها و دانش آموزانتون سوال میپرسن و نمیدونید باید در این مورد چی بهشون بگید.من میخوام یک دوره ی کاملا رایگان ۷روزه بهتون پیشنهاد کنم که جواب تمام این سوالهاتون رو داده.دوره از ۱۰ فروردین شروع میشه و کاملا افلاین هست. پادکست های نیم ساعته در کانال های ایتا بله یا تلگرام در اختیارتون قرار میگیره حتی اگر زمان ندارید گوش بدید خلاصه و نقشه ذهنی هم دارن.فرصت زیادی ازتون نمیگیره اما قطعا میتونه کمک کنه مرز بین حق و باطل رو تشخصی بدید و بفهمید وظیفه ی ما این وسط چیه. این دوره با زحمت گروهی از دغدغه مندان تنظیم شده به امید اینکه قدمی در جهت آمادگی در راه ظهور برداریم. بهم درخواست دوستی بدید لینک ثبت نام رو براتون میفرستم.
2706