2737
2739
عنوان

گیر کردم بخدا

203 بازدید | 16 پست

خاله ام دوتا کوچه با مامانم اینا فاصله داره هر روز خدا پلاسه خونه مامانم 

منم چند مدت پیش دعوای بدی کردم باهاش و کلا از چشمم افتاد شوهرمم از خاله ام بدش میاد خیلی 

من موندم چطوری برم خونه مامانم خب منم حق دارم از خونه مادرم استفاده کنم 

هروقت میرم اینم هست و همچین خودشه باد میکنه و پراز فیس و افاده

هزار بارم ب مامانم گفتم میگه تو بچمی اونم خواهرمه خب 

خاله ام از اون سلیطه هاس ک نگم اه رفتارهاش و صحبت کردن هاش و پرو بازی هاش ازارم میده

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیگه یا باید نری یا باید تحمل کنی 

همیشه اولین تجربه ها یا خیلی تلخ هستند یا خیلی شیرین بعد از آن اولین ها همه چیز به مرور عادی میشود شاید بزرگترین موهبتی که خداوند به انسان داشته همین قصه ی تلخ عادت است...💔
2728

خب مامانت راست میگه ببین چ روزایی اون میره فرداش تو برو

از خدا میخام هرکی که داره امضای منو میخونه  انشاالله هرحاجاتی داره برآورده شه ..واسه برآورده شدن حاجات منم یه صلوات بفرستین. ممنون   🙏خدایا اول کار شوهرمو درست کن بعدش بهمون ی خونه نقلی بده  بعدشم بچه های سالمو صالح بهمون بده..قول میدم بنده خوبی برات باشم😢واسم دعا کنید بچه ها
خالت چطور روش میشه هرروز خونه خواهرش

میشه دیگه 

ادم پر رو و بی ملاحظه ک شاخ و دم نداره

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
2738

چی بگم عزیزم هم بشما حق میدم و حالت میفهمم هم مامادرتون طفلک هم حق داره. 

هر روز میاد؟ به مادرت بسپر وقتی نیست خبرت کنه بری به سر بزنی 

آنکس که تو را شناخت جان را چه کند   فرزند و عیال و خانمان را چه کند    دیوانه کنی هر دو جهانش بخشی  دیوانه ی تو هر دو جهان را چه کند   
دیگه یا باید نری یا باید تحمل کنی 

یا باید هر روز مامانشو دعوت کنه یا باهم برن خرید و اینور اونور

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
مامانتو بیار خونتون

یه حرفی زدی ها 

مامانمو بیارم اینجا ک‌جی بشه 

خونه من پله داره اونم زانو درده 

بعدشم معمولا دخترا بیشتر میرن خونه باباهاشون 

چی بگم عزیزم هم بشما حق میدم و حالت میفهمم هم مامادرتون طفلک هم حق داره.  هر روز میاد؟ به مادر ...

بیشتر وقتا هست 

کلا شوهرشو ک ب پشمم حساب نداره فقط چایی و شامش حاضر باشه 

دیگه خودشو بچه هاش میزنن بیرون اینقدرم پررو و نخورده اند 

اه

یا باید هر روز مامانشو دعوت کنه یا باهم برن خرید و اینور اونور

یا اینکه میونه خالشو مامانشو بهم بزنه تا قطع رابطه کنن 

همیشه اولین تجربه ها یا خیلی تلخ هستند یا خیلی شیرین بعد از آن اولین ها همه چیز به مرور عادی میشود شاید بزرگترین موهبتی که خداوند به انسان داشته همین قصه ی تلخ عادت است...💔
یا اینکه میونه خالشو مامانشو بهم بزنه تا قطع رابطه کنن 

بدهیچ وجه نمیشه و نمیتونم 

مامانم خاله ام رو دوس داره خب خواهرشه 

ب چشمی ک من خاله ام رو میبینم ک اون نمیبینه 

بدهیچ وجه نمیشه و نمیتونم  مامانم خاله ام رو دوس داره خب خواهرشه  ب چشمی ک من خاله ام رو ...

شوخی کردم عزیزم 🤣🤣

2706