2733
2734
عنوان

خيلي عجيبين!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 684 بازدید | 85 پست
توی اون تاپیک به طرفدارای تتلو خیلی بی احترامی شد خب عزیزان من دوست ندارین گوش ندین باور کنید کسی مج ...

دقيقااا 

ولي خب بعضيا قتل بروسليم ميندازن گردن تتلو 

يه دونه آهنگاشم گوش ندادنا ولي دهناشون بازه فقط

بچه ها سوالات زيبايي_پوستي_ مويي_آرايشي و اسكين كرتونو پاسخ گو ميباشم❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بی ناموسی یه صفته. توکنسرتش جلو مامانش و میلیونها دختر و زن داشت چرت و پرت میگفت شرم دارم از گفتنش

بي ناموسي فحشه اگه نميدوني بدون عزيزم! 

شمام الان جلوي اينهمه ادم به زبونش اوردي اونم دوبار!!! 

2728
طرفدارای تتلو دوباره زیاد شدن تا چند وقت پیش جرات ابراز وجود نداشتن

از وقتي رمورد كامنت توي كل دنيارو زد و قراره گينس ثبت شه فهميدم طرفداراش كم نيستن ك هيچ خيليم زيادن 

١٧ميليون كامنت زير يك پست

یعنی داداشش تو سن پونزده سالگی فحش بد بلد نبوده...یا للعجب ...بگو تلویزیونم نبینه این روزا سریال داس ...

دقيقااا 

من امروز فيلم متري شيش و نيم ديدم 

خيلييييم فيلم قشنگي بود 

ولي هرچي بگي توش نشون ميدادن 

بله عزيزم

من تقریبا سه ماه پیش سقط داشتم بعد اون صورتم و زیر فکم جوشای گنده میزنه درد هم دارن دکترم دارم میرم ولی فایده نداره چی کار کنم بنظرتون همینو ادامه بدم؟یا پیش چه دکتری برم

ی روز پسره تو خونه تنها بود رفت حموم به هوا اینکه کسی خونه نیست لخت از حموم امد بیرون حوله رو برداره که دید خواهرش تو اشپزخونه هست!حوله رو بیخیال شد و سریع دوید تو اتاق خواب و درو بست.طفلی خجالت میکشید.دولا شد و از سوراخ در دید که خواهرش داره میاد سمت اتاق!سریع برگشت که درو وا قفل کنه که دید دوستای خواهرش تو اتاقن😱🙈😱🤣🤣هیتلر گفت:مردها 6 ساعت میخوابند.زنها 7 ساعت میخوابند.احمق ها 8 ساعت میخوابند.شکر خدا که درباره اونایی که 12 ساعت میخوابن چیزی نگفته☺️😎⚫برای کسی که میفهمد هیچ توضیحی لازم نیست و برای کسی که نمی فهمد هر توضیحی اضافیست✌👌💕تفاوت مادر زيرك و مادر عادي👩مادر زیرک نمیگه ندو سرت میخوره به میز، یه پتو میندازه رو میز خیالش راحت بشه👩مادر زیرک نمیگه از پله بالا نرو میفتی، کنار فرزندش میشه میذاره انقدر بالا پایین بره تا انرژیش تخلیه بشه👩مادر زیرک نمیگه دست نزن خراب میشه، بلکه همون لحظه با هیجان یه پیشنهاد عالی دیگه میده تا جایگزین این بشه👩مادر زیرک نمیگه تا درساتو نخوندی از تلویزیون خبری نیست، میگه کی درساتو تموم میکنی برات یه فیلم جدید گرفتمفقط کافیه کمی خلاق باشیم تا شبها سرمان از لجبازی بچه ها سوت نکشد و بخاطر داد زدن ها و تنبیه ها عذاب وجدان نداشته باشیم.🙂چیه خو امضای طولانی دوس دارم😍😅😄😁😂🤣😐
2738
من تقریبا سه ماه پیش سقط داشتم بعو اون صورتم و زیر فکم جوشای گنده میزنه دکترم دارم میرم ولی فایده ند ...

احتمالا مشكل هورموني براتون پيش اومده عزيزم 

ازمايش هورمون بدين و حتماات يه دكتر متخصص پوست مراجعه كنين

تاپيك اولم كاملا در مورد انواع حوش و درمان توضيح دادم

دقيقااا  من امروز فيلم متري شيش و نيم ديدم  خيلييييم فيلم قشنگي بود  ولي هرچي بگي ...

وای ما خانوادگی نزدیک ده نفر نشستیم دیدیم .....چه فیلمی چه فیلمی ...لامصب چه بازیگرایی ...نوید که تو نقشش فرو میره باید با کلت خارجش کنن

بالاخره از همین مردمه که سر چهارراه کنترل دهانشونو ندارن    

يعني دليل بي ادبي و بي اعصابي مردم ما خاننده اي ب نام تتلوئه؟!! 

عزيزم چرا پس در اروپا مهد فرهنگ خواننده ها بدترين حرفارو توي اهنگاشون ميزنن و همچين مسىله اي پيش نمياد؟!! 

خانه از پاي بست ويران است

چرا من برعکس خیلیا ساسی و تتل و دوست ندارم اصلا🤔🤔🤔 

فرزندم،از ملالتهای این روزهای مادری ام برایت میگویم... از این روزها که از صبح باید به دنبال پاهای کوچک و لرزان تو بدوم و دستت را بگیرم تا زمین نخوری. به کارهای روی زمین مانده ام نمیرسم این روزها که  اتاقها را یکی یکی دنبال من می آیی، به پاهایم آویزان میشوی و آن قدر نق میزنی تا بغلت کنم، تا آرام شوی. این روزها  فنجان چایم را که دیگر یخ کرده، از دسترست دور میکنم تا مبادا دستهای کنجکاوت آن را بشکند. با ناراحتی و ناامیدی سر برگرداندنت را میبینم که سوپت را نمیخوری و کلافه میشوم از اینکه غذایت را بیرون میریزی. هرروز صبح جارو میکشم، گردگیری میکنم، خانه را تمیز میکنم و شب با خانه ای منفجر شده و اعصابی خراب به خواب میروم. روزها میگذرد که یک فرصت برای خلوت و استراحت  پیدا نمیکنم و باز هم به کارهای مانده ام نمیرسم...امشب یک دل سیر گریه کردم. امشب با همین فکر ها تو را در آعوش کشیدم و خدا را شکرکردم و به روزها وسالهای پیش رو فکر کردم و غصه مبهمی قلبم را فشرد...تو روزی آنقدر بزرگ خواهی شد که دیگر در آغوش من جا نمیشوی و آنقدر پاهایت قوت خواهد گرفت که قدم قدم از من دور میشوی و من مینشینم و نگاه میکنم و آه... روزگاری باید با خودم خلوت کنم و ساعتها را بشمارم تا  تو از راه بیایی و من یک فنجان چای تازه دم برایت بیاورم و به حرفهایت با جان دل گوش بسپرم تا چای از دهن بیفتد.... روزی میرسد که از این اتاق به آن اتاق بروم و خانه ای را که تو در آن نیستی تمیز کنم. و خانه ای که برق میزند و روزها تمیز میماند، بزرگ شدن تو را بیرحمانه به چشمم بیآورد. روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی، شاید آن روز دیگر جیغ نزنی، بلند نخندی، همه چیز را به هم نریزی... شاید آن روز من دلم لک بزند برای امروز... روزی خواهد رسید که من حسرت امشبهایی را بخورم که چای نخورده و با سردرد و گردن درد و با فکر خانه به هم ریخته و سوپ و بازی و... به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد،این روزها دارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد...!❤️❤️
من ک الان تاپیکی دیدم فک کنم داذه میره پربازدیدا دارم فک میکنم دیه نیام اینجا والا از تتلو هم بدترن ...

كدوم گلم؟

چرا تتلو رو ریپورت نمیکنن😑

چندوقت پیش چشمم به پیجش افتاد استوریشو باز کردم فقط و فقط حرفای زشت فراتر از مثبت 18میزد 

خوشبخت کسی نیست که مشکل ندارد بلکه کسی است که بامشکلاتش مشکلی ندارد
2706