2733
2734
عنوان

کیا روده تحریک پذیر دارن

757 بازدید | 38 پست

سلام. ایا کسایی که این مشکلو دارن لاغرن؟ 

من خیلی لاغرم هزاربارم پیش دکتر تغذیه رفتم ولی بعد از چند هفته نمیتونم اون حجم غذا رو ادامه بدم . دیگه خسته شدم دلم میخواد بمیرم ولی این شکلی نباشم. مشکل غدد و تیرویید ندارم کم خونی و کمبود ویتامین ام ندارم حتی ذخیره اهنم اگه بیشتر بشه خطرناکه بس که قرصای تقویتی و اهن و ... خوردم! ولی همچنان 45 کیلو ام. 

خودم چند روزه کشف کردم روده تحریک پذیر دارم اونم یه عمررره. یعنی تازه فهمیدم وضعیت گوارش و روده ام غیر عادیه!!!  نمیدونم علت لاغریمم همین بوده یا نه. اخه میخوام اگه مطمین شدم برم متخصص گوارش نمیخوام دیگه پولمو دور بریزم.

از اینکه سخنان گهربار منو لایک میکنید متشکرم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

علایم‌ش چیه 

بیایید خوبی کنیم... بیایید خوب باشیم... فطرت انسان نیکویی کردن است.... آدم‌های مهربان را احمق فرض نکنید... آنها قلب بزرگی دارند و بخششی بیکران.... آدم‌های مهربان ستارگان دنیا هستند... شما چند ستاره اید؟ 
2728
2740
از کجا مطمینی؟

من کلونوسکوپی رفتم گفت روده تحریک پذیر داری منم چاق نمیشم از دکتر پرسیدم گفت ربطی نداره تغذیتو درست کن الان دارم سعی میکنم یکم وزنم بره بالا خودمو کشتم ولی دارم موفق میشم😁😁

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
2706