2737
2734
عنوان

بارداری بعد سقط

123 بازدید | 13 پست

خانوما چند وقت بعد سقطتتون پریود شدین من الان 50روزه ک سقط کردم هنوز پری نشدم،الان ی 6روزه خیلی معذرت میخوام فقط روزی ی بار اونم با ادرارم در حد ی رگه مثل نخ خون دیدم،پس چرا پریود نمیشم?مگه نمیگن بعد سقط اولین پری وحشتناکه!!! این رگه خون ک من تو چند روز دیدم چیه غسل داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خب پس اگه دوباره باردار نیستی برو دکتر بهت پروژسترون بده پری باز شه

رابطه داشتم یکمم اشتباه شد ولی ی س چار روز قبل اینکه رگه رو ببینم،ب این زودی خودشو نشون میده،مثلا اگه باردار باشم?دکتر گفت یکی دوبار پری شدی مشکلی نیست اقدام کنی

2738
رابطه داشتم یکمم اشتباه شد ولی ی س چار روز قبل اینکه رگه رو ببینم،ب این زودی خودشو نشون میده،مثلا اگ ...

فکر نمیکنم عزیزم باردار باشه شاید همون رگه ها خون پریودی باشه اخه بعد سقط یکم رحم از حالت نرمالی در میاد عزیزم چرا میخوای ب این زودی اقدام کنی بزار رحمت کاملا اماده شه

نفهمیدی علته سقط چی بود؟

منو گفت چون بارداری اولم بدون مشکل بوده و این سقط بار اولمه دنبال مشکل نمیگردیم،من ی دخمل کوشولو دارم سر اون خیلی تحرکم زیاد بود بعد  چون تازه از شیر گرفته بودمش فک نمیکردم ماه اول اقدام بارداربشم!!!بعد روزمم کامل گرفتم نمیدونم اینا دلیل میشه یا نه قدیمیا میگن اره ولی دکتر گفت همه جنینیایی ک زیر13هفته سقط میشن مشکل دارن و ب حکم خدا رحم خودش پسشون میزنه