2733
2734

چند وقتشه دکتر داده رانیتیدین؟

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دوماهشه....ن از علاعمش تشخیص میدم رفلاکس داره 

از خود داروخونه بپرسی دوزشو میگه دختر منم همینجوری بود رفلاکس پنها پدرم در اومد😓

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊
از خود داروخونه بپرسی دوزشو میگه دختر منم همینجوری بود رفلاکس پنها پدرم در اومد😓

اره پنهان هس چون همش دوس داره  حالت نیمه نشسته باشه گاهی شیر برمیگردونه از گوشه لبش شیر میریزه بیرون

ما اگه زندگیمون جذاب بود که روزی سه بار گوشیمونو شارژ نمیکردیم👌
2738
اره پنهان هس چون همش دوس داره  حالت نیمه نشسته باشه گاهی شیر برمیگردونه از گوشه لبش شیر میریزه ...

تو خواب هی شیر میاد تو دهنش حالت جویدن ادامس داره هی اب دهنش قورت میده؟ 

تو خواب هی شیر میاد تو دهنش حالت جویدن ادامس داره هی اب دهنش قورت میده؟ 

اره ادم فک میکنه تو خواب داره شیر میخوره ....حالت مک زدن 

اره ادم فک میکنه تو خواب داره شیر میخوره ....حالت مک زدن 

درسته بعلاوه رانیتیدین  شیب دار خوابونش اگ خودت شیرش میدی غذاها با طبع گرم خور ازلبنیات پرهیز کن گوجه تخم مرغم همین طور اینا تجارب منه ک دوساله بچم رفلاکس داره😓 در ضمن داروش باید منظم بدی تا یک الی دوماه حتی ی روزم فراموش نکن

درسته بعلاوه رانیتیدین  شیب دار خوابونش اگ خودت شیرش میدی غذاها با طبع گرم خور ازلبنیات پرهیز ک ...

رانیتیدینو چجوری بدم؟؟چند سیسی در چند ساعت؟

رانیتیدینو چجوری بدم؟؟چند سیسی در چند ساعت؟

از داروخونه بپرس من فراموش کردم