2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من واسه پیدا کردن کار واسه شوهرم ختم سوره واقعه گرفتم ختمم دو شب میشه تموم شد اما هنوز از کار و یا پ ...

باعرض سلام و خسته نباشید من یه پیشنهاد کار برای افراد نیاز مند به کار دارم با سودی عالی 

سلام به عزیزان فقط میتونم بگم من یه پیشنهاد کار دارم 

((این کار بین المللی هست با یه سود عالی توضیحات مفصله ویک ساعت وقت میبره نمیشه پیامی داد براهمین  برای اطلاعات بیشتر باشماره زیر تماس بگیرید )) اگه دوست داشتید حتما با شماره زیر تماس بگیرید و از مواردی چون ((امنیت ، سود و ۰۰۰)) باخبر بشید 👇🏻

شماره تماس من _   09053145398  🙃

من واسه پیدا کردن کار واسه شوهرم ختم سوره واقعه گرفتم ختمم دو شب میشه تموم شد اما هنوز از کار و یا پ ...

سلام. ببخشید شما نتیجه گرفتید برای شغل همسرتون ؟؟

و اگر نتیجه گرفتید بگید از چی نتیجه گرفتید؟

سلام. ببخشید شما نتیجه گرفتید برای شغل همسرتون ؟؟ و اگر نتیجه گرفتید بگید از چی نتیجه گرفتید؟

نه عزیزم ازینا نتیجه نگرفتم خیلی کارا کردم نمیدنم کدومش نتیجه داد اما میدونم این دوتا نبوده به نظرم هرروز صبح خوندن سوره یس خیلی برام خوب بوده یه ذکری رو روزی 100 بار میگفتم لاحول و لا قوه الا باالله العلی العظیم

یه آیه ای بود از سوره دهر برای خلاصی از مشکلات اونم خوب بود

بین نماز ظهر و عصر 21 بار سوره فیل بخون

سلام. ببخشید شما نتیجه گرفتید برای شغل همسرتون ؟؟ و اگر نتیجه گرفتید بگید از چی نتیجه گرفتید؟

خیلی کارا کردم نمیدنم کدومش نتیجه داد اما میدونم این دوتا نبوده به نظرم هرروز صبح خوندن سوره یس خیلی برام خوب بوده یه ذکری رو روزی 100 بار میگفتم لاحول و لا قوه الا باالله العلی العظیم

یه آیه ای بود از سوره دهر برای خلاصی از مشکلات اونم خوب بود

بین نماز ظهر و عصر 21 بار سوره فیل بخون

[QUOTE=190866278]خیلی کارا کردم نمیدنم کدومش نتیجه داد اما میدونم این دوتا نبوده به نظرم هرروز صبح خوندن سوره یس خیلی ...[/QUOTEخداروشکر.خوشحال شدم.الان راضی هستید از شغلشون؟

اگر دوست داشتید بگید شلغشون چیه.

من یس را خیلی وقته میخونم ولی...😢