2737
2739
عنوان

جواب آزمایش

130 بازدید | 14 پست

کسایی که میدونن میشه جواب آین ازمایشو بگید چیه

❤️بدون تو یه مروارید مشکی بی صدف من ته مردابم           یه ماهی وسط دریاولی خب بی نفسو وصله قلابم❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ازمایش چی هست

دیروز حالم بد شد راهی بیمارستان شدم ازم ازمایش ادرار و خون گرفتن 

❤️بدون تو یه مروارید مشکی بی صدف من ته مردابم           یه ماهی وسط دریاولی خب بی نفسو وصله قلابم❤️
ازمایش چی،منم امروزجواب ازمایش قندو عربالگری مرحله اول وازازمایشگاه  گرفتم خیلی استرس دارم 😔

دیروز وحشتناک حالم بد شد زیر دلم داشت میترکید از درد رفتم بیمارستان ازم ازمایش ادرار و خون گرفتن

2738
هموگلوبین خونتم فکر کنم یکم پایینه

چیه خطرناکه؟؟؟؟

نه خانم گلی انشالله چیزیت نیست منم قبل بارداریم وحشتناک دل درد شدم رفتم اوژانس ازمایشم ودید گفت عفون ...

واای یعنی من احساس میکردم الان زیر دلم میترکه از درد

واای یعنی من احساس میکردم الان زیر دلم میترکه از درد

اره خیلی  وحشتناکه،من کمرم صاف نمیشد،ولی یه مدت عنبرنسا دود دادم خداروشکر خوب شدم وخونه لباس زیر نپوشیدم اصلا،شلوار تنگ هم نپوشیدم خداروشکر خوب شدم