2737
2739
عنوان

نی نی سایت

158 بازدید | 10 پست

سلام بچه ها شما وقتی میخوایم وارد نی نی سایت بشین از چه طریقی میاین من خودم تو گوگل میزنم نی نی سایت بعد وارد میشم شماهم اینجوری میاید

خدایا مواظب عشقم باش اون تموم زندگیم بدون اون میمیرم   

اوهوم😐

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐

گوگل کروم میام

چقدر صدای آمدنِ پاییز شبیه صدای قدم های تو بود ملتهب، مرموز، دوست داشتنی...                                                                          چقدر هوای پاییز شبیه دست های توست نه گرم، نه سرد، همیشه بلاتکلیف...                                                                                چقدر صدای خش خش برگ ها شبیه صدای قلب من است که خواست، افتاد، شکست...                                                                         چقدر این پیاده روها پر از آرزوهای من است نارنجیِ یکدست، پُر از آدم های دست در دست،مست...چقدر پاییز شبیه دلتنگی ست شبیه کسی که بود اما رفت کسی که دیگر نیست(:

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

خخخ اره دقیقا منم همینطور وارد میشم البته من تازه با نی نی سایت اشناشدم کاش زودتر اشنا میشدم ب لطف نی نی سایت مهربون دوست داشتنی من بعد از ده سال از شر شپش راحت شدم 😍😍😍 خیلی دوستت دارمممممممم نی نی سایت من تو همین سایت تو یه تاپیک با یه سایت اشناشدم که ازشون محلول گیاهی سفارش دادم و وقتی رسید دستم اونجا رود ک پایان زندگی شپش تو زندگی من رقم خورد خداخیرشون بده 

این شمارشون هرکی مشکل شپش داشت پیشنهاد میکنم بی تردید بی درنگ تماس بگیره تهیه کنه محلولشون که واقعا معجزه میکنه 

سلام مامانای گل..دخترم رو پیش دکتر موحدی بردم  و تشخیص عدم تحمل لاکتوز داد دخترم دیگه سینه خودم رو نمیگیره  من به دخترم  شیر خشک ایزومیل ولی بهش میدم یبوست میگیره و خوب هم نمی خورد . بعد رفتم پیش دکتر سیاری  توصیه به شیر بز کرد و گفت این شیر برای  نوزادان و کوکان با عدم تحمل لاکتوز  خیلی عالی است و علاوه بر این برای رشد و وزن هم عالی است . من مدتی هست می دهم خیلی خیلی راضی هستم گفتم که این اتفاق خوب با  شما هم به اشتراک بگذارم چون ممکنه بعضی ها هم این مشکل داشته باشند ولی نکته ای که هست  شیر بز  باید طبیعی و تاز ه بدون بسته بندی از مزرعه نه فروشگاه بگیرید چون چربیش کم است و اگر می بیند در فروشگاه موجود است برای خراب نشدنش حتما جوش شیرین یا نمک اضافه می کنند که برای معده بچه خطرناک است. البته من شیر از مزرعه شیر بز مروگل  مربوط به یک  دکتر  در شهریار گرفتم بسیار معتبر است و حتی با حضور خودم شیر دوشش می کنند . انشالله خدا حفظشون کنه  شما می تونید در گوگل مزرعه مروگل جستجو اطلاعات کامل هست.