2737
2739
عنوان

تا حالا ب خاطر چهرتون گریه کردید؟

1511 بازدید | 104 پست

سلام من امروز ب خاطر چهرم خیلی گریه کردم میدونم کاری از دست کسی بر نمیاد ولی فقط یه سوال دارم چرا با دوربین گوشی جای اجزای چهره جا ب جا میشه؟ چیزی ک تو آیینه میبینیم راسته یا دوربینهای ک اجزای چهررو جا ب جا میکنن ؟چرا همه قیافشون عادی می افته ولی من نه خدایا هیچی تو زندگیم درست نبود یعنی نمی شد حداقل قیافم معمولی باشه 😔😞😔😞

سرشار از اضطراب اینده 🖤🙃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
عکس😊

عکسای ک با سلفی دارم چون مث آیینه نشونم میده خوبه ولی عکسهایی ک با دوربین پشت گوشی دارم چون اجزای چهررو جابجا میکنه زشت میشم خیلییی هیچ عکس اوتجوریمو نگه نداشتم

سرشار از اضطراب اینده 🖤🙃

منم دوربین جلو و پشت فرق میکنم ..جلو هلو پشت لولو ام ..

ولی چکار کنم خب؟ 😭😁😢🙄اینه هم همینطورم 😁

چقدر دلمون پیشه کسایی که توی بیکاریاشون اسممون رو هم به زبون نمیارن💚💛🧡                                                              شکمم رو که میدم تو غیب میشه...خب آخه وقتی اونجا جا هست چرا باز ول میکنم میایی بیرون؟هووووم؟🤔                                              اگه میشه واسه رسیدن به حاجتم و خوشبختیم صلوات بفرستین دوستای مهربونم💚💛🧡 
2706