2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بخدا این روزا زندگی بهم زهره نمی فهمم چکار کنم هرچی باهاش کار می کنم هیچی به هیچی بهداشت تا 7 مهر بهم وقت داده تا باهاش کار کنم گفت اگه تا اون موقع تمرین کردی چیزی نگفت باید ببری مغز و اعصاب نوار مغز بگیرن ازش 😔

من پسرم تقریبا دیر حرف زد دوسال و نیمه اش بود کلمه میگفت ولی جملاتش نهایت سه کلمه ای بود 

دوستهام بچه هاشون همسن پسر من هستن دوسال و نیمگی مثل یک سال و نیمگی اونها حرف میزد الان چهار سالش کامله کامل صحبت میکنه

اما با اینکه تو دوسالگی فقط چند تا کلمه میگفت اما خوب متوجه حرف های ما میشد

پسر من 16 ماهشه هنوز آب هم نمی گه مامان و بابا که هیچی ولی هرکاری بهش می گم انجام بده انجام میده و م ...

بچه منم کم صحبت میکنه هفده ماهشه کلادوکلمه بلده😢.وقتی جواب هرکی میخوای بدی اون فلش زیرپستش بزن بعدنظرت بنویس وارسال کن .تافلش نزنی نمیفهمه جوابش دادی😞

خدامن وبچه هام ازاین جهنم نجات بده حتی شده بامرگ
2738
بچه منم کم صحبت میکنه هفده ماهشه کلادوکلمه بلده😢.وقتی جواب هرکی میخوای بدی اون فلش زیرپستش بزن بعدن ...

عزیزم حواسم نبود چه کلمه هایی میگه پسر هم میگه هان هان میگه آگا می گه اکر میگه یعنی یک کلمه با معنی نمی گه چرا و پرت زیاد میگه هر حیوونی میبینه میگه تیس به داداشش میگه آگا به الله اکبر می گه اکر به غذا و آب و شیر می گه هم و به ماشین میگه هان هان 

من پسرم تقریبا دیر حرف زد دوسال و نیمه اش بود کلمه میگفت ولی جملاتش نهایت سه کلمه ای بود  دوست ...

تو این مدت به جایی مراجعه نکردین به من میگن شاید بیش فعال باشه بهداشت خیلی تو دلم رو خالی کرده تا قبلش اصلا بهش فکر نکرده بودم 

تو این مدت به جایی مراجعه نکردین به من میگن شاید بیش فعال باشه بهداشت خیلی تو دلم رو خالی کرده تا قب ...

نه اصلا جایی نبردم 

وقت گرفتم واسه گفتار درمانی تو دوسالگی که یه کم سرچ کردم دیدم هنوز وقت داره نرفتم پسر من کامل متوحه حرف هامون میشد حرفمون رو گوش میکرد فقط صحبت نمیکرد چون درکش خوب بود میدونستم مش‌کلی نیست

کلا بهداشت رو ولش کن کارشون استرس دادن به مادر آخه حرف نزدن چه ربطی بع نوار مغزی داره 

من به دکتر خودش میگفتم حرف نمیزنه میگفت هنوز وقت داره 

پسر من 16 ماهشه هنوز آب هم نمی گه مامان و بابا که هیچی ولی هرکاری بهش می گم انجام بده انجام میده و م ...

پسر من تو ۱۶ ماهگی هیچی هیچی نمیگفت 

تازه ۱۶ ماهگی راه افتاد یعنی تا قبل ۱۶ ماهگی چهار دست و پا میرفت به بهداشت میگفتم میخواست بگه برو بستریش کن دکترش گفت نگران نباش تا ۱۸ ماهگی واسه راه رفتن وقت داره

ول کن تروخدا بهداشت رو یه چیزی گفته بهت 

اصلا چرا به اونها میگی حرف میزنه یا نه ازت پرسیدن هم بگو آره من هیچ چیزی به بهداشت نمیگفتم فقط واکسن میزدم میومدم هر چیزی رو فقط به دکتر 

بچه من اولین کلماتش رو بعد ۲۰ ماهگی گفت تا قبلش هیچی نمیگفت فقط آوا سازی داشت تو تاپیک هام هست که گفتم ۲۱ ماهگی حرف نمیزنه میخوام ببرم گفتار درمانی اخر هم نبردم الان مثل چی حرف میزنه

خوبه خوبه 

فقط یع کاری کن ۱۸ ماهگی که بردی بهداشت با اونها حرف نزن واکسن بزن برگرد همین هیچ کاری انجام نده 

عزیزم حواسم نبود چه کلمه هایی میگه پسر هم میگه هان هان میگه آگا می گه اکر میگه یعنی یک کلمه با معنی ...

دخترمنم بی معنی میگه نگرانم مثلابه بده میگه اد.به نی نی وجوجومیگه جی جی .به غذامیگه   ام.

نه اصلا جایی نبردم  وقت گرفتم واسه گفتار درمانی تو دوسالگی که یه کم سرچ کردم دیدم هنوز وقت دار ...

اونایی که اوتیسمن چی اوناهم صحبت ادم متوجه میشن یانه

2706