2737
2734
عنوان

شما هم عاشق خواهر زاده تون هستین؟

141 بازدید | 21 پست

من خیلی دوسش دارم تو بغل خودم بزرگ شده ولی همه میگن بچه دار شی کم میشه این حس درسته؟؟؟ 

از شانس خوبش منم انگار نباید بچه دار شم 

گروه قرمز وزن شروع۹۶.۶۰۰ وزن چالش ۸۶ کیلو ورن هدف ۷۰ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

هنوز خواهرم بچه دار نشده ولی بچه داییم ای واااایییی نگم براتون که هر کی میبینه عاشقش میشه تازگیا سرش یه دختره بیچاره رو هم ناراحت کردم😅

خدایا !خیلی ها نشسته اند پای تماشای سرنوشتم؛جوری دستانم را بگیر و بلندم کن که لحظه ی بلند شدنم تا همیشه،در خاطرشان بماند..🌱🕊🤍
2740

خیلو دوسش دارم بعد مرتیکه اون مامانشو ترجیه میده خخخخخ

پسر قشنگم روی بالهای فرشتگان زیر چتر خداوند آرام باش چه بسا که آنجا گرم تر از آغوش مادرت باشد       به امید دیدار....|||||||

من خواهرندارم.برادرمم اصلا قصد بچه دارشدن ندارن😏

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
چرا نباید بچه دار شی؟

به خاطر دارو هایی که میخورم سنمم بالاست وقتی نمونده ینی درمانم تموم شه دیگه وقت بچه نیسا

هنوز خواهرم بچه دار نشده ولی بچه داییم ای واااایییی نگم براتون که هر کی میبینه عاشقش میشه تازگیا سرش ...

لعنتی منم اینجوریم تعصب بدی دارم گسی نباید با رژ ماچش کنه

2706