2733
2739

تزریق نکردم

کاش میشد اهدا کرد! 

داوطلب میشدم😂

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
  من خیییلی دوس دارم مخصوصا ران گودی ران دارم

منم با اینکه رونام بزرگه ولی اون گودی بغل رو دارم😒

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!
منم با اینکه رونام بزرگه ولی اون گودی بغل رو دارم😒

من کلا وزنم متعادله خب اون لامصب از بین نمیره دیگه مگه با تزریق میخوام بدونم قیمتش چنده وشوهرمو بزور راضی کنم

من کلا وزنم متعادله خب اون لامصب از بین نمیره دیگه مگه با تزریق میخوام بدونم قیمتش چنده وشوهرمو بزور ...

پرس و جو کن زیاد

اگه وزن و اندامت خوبه الکی خودتو تو خرج و دردسر ننداز

من که ازین کارا خیلی میترسم

بدنمون سالمه بریم بزنیم ناکار کنیم😀

پرس و جو کن زیاد اگه وزن و اندامت خوبه الکی خودتو تو خرح و دردسر ننداز من که ازین کارا خیلی میترسم ...

اره شوهرمو بقیه ک تعریف میکنن ولی خودم دوس دارم اینکارو کنم تو نت ک خوندم تزریق ژل عملش سرپاییه و درد و نقاهت نداره

2738
اره شوهرمو بقیه ک تعریف میکنن ولی خودم دوس دارم اینکارو کنم تو نت ک خوندم تزریق ژل عملش سرپاییه و در ...

تو اینترنت خب فقط تبلیغه

جاهایی بپرس که کسایی که واقعا انجام دادن نظر بدن

مهم شوهرته که دوست داره

البته خودت مهمتری😀

ولی منظورم اینه که حتما زیاد راجع بهش تحقیق کن، ببین ارزششو داره یا نه! بالاخره سن بالا میره، ممکنه چاق بشی، نمیدونم اون ژل چطور میشه تو بدن!

تو اینترنت خب فقط تبلیغه جاهایی بپرس که کسایی که واقعا انجام دادن نظر بدن مهم شوهرته که دوست داره ...

ژل فیلره جایی جز اینجا نمیشناسم ک نظر بدن اونم ک انگار کسی نیس فعلا ک با ی سزارین چاق تر نشدم امیدوارم بعدشم نشم البته موندگاریش ۳ تا ۵ ساله

2706