2737
2734
عنوان

فقد مخالفای سریال ترکی بیان!

344 بازدید | 42 پست

به نظرم خیلی مزخرفو تکرارین بعضیاشم‌چندش آور من اصلا نگاه نمیکنم اما مامانم عاشقشونه تکرارشونو هم میبینه با صدای بلند  😑 خونه هر کیم میرم دارن همونا رو میبینن 

ولی من حالم ازشون بهم میخوره مثلث عشقی و بچه هایی که معلوم نیست  بابا شون کیه اه اه اه  اصلا بیننده رو ببخشید خر فرض کردن  دختر فقر پسر پولدار و بلعکس اصلا همینا بی بندوباریو عادی کردن  نظر شماها چیه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تنها سریالی هم ک دیدم عشق ممنوع بود 

از بقیه دیگه حتی یه قسمت هم نگاه نکردم و‌خوشم نمیومد 

❤️ کارن عشق مامانشه خدا جونم مواظب جوجه کوچلوم باش هزار بار ممنونم بابت این فرشته دوستداشتنی و زیبایی که بهم بخشیدی  ❤️
2728

دقیقا موافقم خیلی مزخرف و تکرارین منم‌اصلا نمی بینم ولی اهل منزل می بینن😑

نمی تونم بهت قول بدم همه مشکلاتت رو حل میکنم ولی بهت قول میدم که مجبور نیستی تنهایی با همشون رو به رو بشی 🙂 من هیچ وقت نصیحت نمیکنم منم‌میشینم پا به پات غصه میخورمو میگم : مجبور نیستی همیشه خوشحال باشی،همیشه بخندی!حق داری اگه یه وقتایی دلت بگیره اما باید بدونی یکی تو این شرایط پشتته و من برای تو دقیقا همون یکیم ♡♡♡من جای همه دنیا و آدماش عاشقتمو دوستدارمو تا اخر عمر برات می مونم اصلا ب قوله یکی از کاربرای اینجا من حتی از ناراحت شدنی ک دلیلش تو باشیم لذت میبرم💍❤ من از زمانی که او دوستم دارد در چشم خود ارجمند می آیم💜☺ ( عاشق شعرو ادبیاتم ) 

برام اهمیتی نداره و نگاه نمیکنم.البته کلاااا تی وی نمیبینم.به نظرم موضوعاتشون برای بچه ها سمه.حالا بزرگترا خودشون انتخاب میکنن

یه مامان ۲۹ ساله پر انرژی💪💪مامان مهراس ماهور مسیحا  من میتوااااااانم💪
2738

نگاه نمیکنم چون چیپن خیلی!!! دیدنشون وقت تلف کردنه!

ولی فکر نمیکنم که ترویج بی بندوباری باشن!

ادمیزاد عقل داره بابا!

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!
نگاه نمیکنم چون چیپن خیلی!!! دیدنشون وقت تلف کردنه! ولی فکر نمیکنم که ترویج بی بندوباری باشن! ادمی ...

من هم با شما موافقم

یه مامان ۲۹ ساله پر انرژی💪💪مامان مهراس ماهور مسیحا  من میتوااااااانم💪
2706