2733
2739
عنوان

نمک

145 بازدید | 11 پست

فرق نمک حمام و نمک خوراکی چیه؟

میشه از نمک خوراکی توی وان استفاده کرد؟

برای سم زدایی بدن

دختر و پسر هر دو شیرین هستند ولی اینکه بچه ات سالم و صالح و مصلح باشه میشه شیرین ترین هدیه خدا

نمک حمام نمک دریاست نمک خوراکی تصفیه شده است و مال معادن نمک 

بییشتر ازین نمیدونم

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همین نمک ید دار توی طب سنتی اینقد تبلیغات سو براش میکنن حکم سمه برا بدن

زنیکه از شوهرش طلاق گرفته و باز ازدواج کرده و دوستپسرهم داره  اومده به من میگه شوهر نکنیااا   اشغال تو چیزی گذاشتی بمونه؟    ته دیگشم خوردی که  
2731
همین نمک ید دار توی طب سنتی اینقد تبلیغات سو براش میکنن حکم سمه برا بدن

من هفت سال  قرص لووتیروکسین میخوردم به خاطر کم کاری تیروییدم  الان دو سال هست که دیگه  قطع کردم و نمک ید دار هم  حذف کردم از برنامه غذاییم امروز آز دادم تیروییدم نرمال شده بود

دختر و پسر هر دو شیرین هستند ولی اینکه بچه ات سالم و صالح و مصلح باشه میشه شیرین ترین هدیه خدا
ازچه نمکی استفاده میکنین

نمک نانوایی  میخرم فقط تصفیه شده هست ید بهش اضافه نشده بسته بندیش ۲۵ کیلویی هست

2738
ازنونوایی میخرین؟

فکر کنم عمده فروشیها هم داشته باشند

رستوران های بزرگ هم از این نمکها استفاده میکنند

نمک دریایی هیمالیا یا سنگ نمک هیمالیا یکی از انواع نمک های دریایی منحصر به فرد است که اغلب به دلیل مقادیر بالای مواد معدنی به رنگ صورتی یا قرمز دیده می شود.

مردم از نمک صورتی و نمک خوراکی معمولی به شیوه یکسانی استفاده می کنند: در آشپزی و پخت و پز و نگهداری مواد غذایی، مثل غذاهای کنسروی. گاهی اوقات از بلوک های نمک صورتی برای ساخت ظروف، سطوح و تخته های آشپزی استفاده می کنند؛ بعضی از مردم به عنوان نمک حمام نیز از آن مصرف می کنند. جاشمعی و چراغ هایی ساخته شده از نمـک صورتی هم وجود دارند.

برای خرید نمک طبیعی اینجا کلیک کنید

من هفت سال  قرص لووتیروکسین میخوردم به خاطر کم کاری تیروییدم  الان دو سال هست که دیگه &nbs ...

یعنی دیگه قرص لووتیرکوسین رو نخوردین و فقط نمک رو عوض کردین؟

کار دیگه ای نکردین که تیروییدتون نرمال شد؟