2737
2739

سلام بچه ها یک نفری قرار بیاد خواستگاریم همدیگه رو دوست داریم منتها من همیشه دوست داشتم همسرم ۲ تا ۶ سال بزرگتر از من باشه شمایی که اختلاف سنیتون با همسرتون کمتر یک ساله راضی هستین؟چه خوبیهایی داره اختلاف سنی کم؟بدیهاش رو هم بگید من واقعا نمیتونم تصمیم بگیرم 😭

خیلی منو دوست داره خیلی خوش اخلاقه ولی این اختلاف سنی کم و سن کم هردومون منو دیوونه کرده البته الان قرار نیست ازدواج کنید فقط میخواد با خانوادش مطرح کنه که با خانوادم حرف بزنن ایشونم هنرستانی بوده و نیمه اولی از لحاظ تجربیات و زندگی دو سال از من جلوتر بوده

اعتقادات هرکسی مثل مسواکه😐خواهشا تو حلقه بقیه نکنین😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ببين واقعابستگي به طرف داره

من اختلافم ١٥روزه ولي خيلي خوبيم كنارهم مشكلم نداريم

ولي دوستم كه٤سال بود همش سربچه بازياي طرفش اذيت ميشع

گرنگهدارمن آن است كه من ميدانم،شيشه رادربغل سنگ نگه ميدارد💕من باكمك خداي مهربون وتوانا به آرزوهاي قشنگم ميرسم👫💍💜

منو و نامزدم ۳ ماه بینمونه 

اون سه ماه بزرگ تره 

خیلی خوبهه خیلی همو درک میکنییم 

همه کارای مخصوص سنمونو انجاام دادیمم دیگه خبری از بچه بازی نیست 

یا خبری از زورگویی نیست 

چون اونایی ک بزرگ ترن معمولا میگن من فلان کارو کردم تهش هیچی نبوده تو نکن 

ولی ما اسنجوری نیستیم اصلا😍🎈❤

اگ دوسش داری سن خیلی تاثیری تو رابطت نمیزاره زندگیتو بد نمیکنه منو نامزدم ک خوبیم واسموت مهم نبوده تا الان مشکلی هم نداشتیم ولی چون ی سال فقط بزرگ تره بیشتر درکم میکنه نمدونم شاید نظر من فقط اینطوره 

2740
اگ دوسش داری سن خیلی تاثیری تو رابطت نمیزاره زندگیتو بد نمیکنه منو نامزدم ک خوبیم واسموت مهم نبوده ت ...

چه خوب انشالله که همیشه خوشبخت باشین

اعتقادات هرکسی مثل مسواکه😐خواهشا تو حلقه بقیه نکنین😑

بستگی ب سنتون داره،من شش ماه از همسرم بزرگترم....27سالگی ازدواج کردیم،مشکلی که مربوط ب سن باشه نداریم خداروشکر

دختر قشنگم بهونه زندگی منو بابایی خوش اومدی ب زندگیمون،خدایا مواظب عشقم و دخترم باش
2706