2733
2734
عنوان

کاربر که دنبال ممد بود کجاس

| مشاهده متن کامل بحث + 489 بازدید | 57 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
کووش

دیروز میچتیدم الان آنلاین نیس

‏نظر همه محترم نیست! این یک سفسطه ساده لوحانه‌ست که میگه نظر همه محترمه، درستش اینه که «همه حق بیان نظرشون رو دارن» نه این‌که نظر همه محترمه..

با عروس من چیکار دارین هااااااا😒😒😒

اسم پسرم محمده 😅😅😅

مهسا خودش گفته عروسم میشه..😁😁

نشون شده اس 😞😞

بیا خودت بگو دیگ کجایی مسی 😞😞😞

@mahsa78    

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...  
با عروس من چیکار دارین هااااااا😒😒😒 اسم پسرم محمده 😅😅😅 مهسا خودش گفته عروسم میشه..😁😁 نشون ...

ببخشید شوخی کردم🤣

خداوند مرا عاشقانه دوست میدارد...و تمام احتیاجات مرا برآورده میسازد...ممنونم خدای مهربون و رئوفم😚😚

مهسا بدوووو بیااا ک سرت دعواس@مهسا78

دیدی که سخت نیست.......تنهابدون من؟دیدی که صبح می شود......شبها بدون من؟ این نبض زندگی بی وقفه می زند......فرقی نمی کند بامن!بدون من!دیروز  گرچه سخت.....امروز هم گذشت!طوری نمی شود فردا بدون من!..............❤اسطوره ❤                            دیگه هیچکس گناهکارنیست.......چون......دوست داشتنت،چه گناه باشد یاکه اشتباه.......گناه میکنم تورا حتی به اشتباه......❤💖
2706