2733
2734

یه ماه دیگه خدا بخواد زایمانمه .اوضاع مالیمون خیلی خیلی خرابه در حدی که تو کارت شوهرم پنج هزار پوله 😔میخواستم قبل زایمان لباسای جدید بخرم یخچالمو پر کنم دلم خوش باشه .ولی هیچکدوم از اینا نشد شوهرمم دوباره دیسک کمرش شدید شده 😣😣خیلی دارم حرص میخورم برای حال دلم دعا کنید 

من ریخته ام در رگ تو شیره جان💙

ان شالله پاقدم بچت خوبه بزودی همه چیز روبراه میشه گلم🤲😀

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم‌همینجوری بودم یخچالم خالیه خالی

۱۰ روز رفتم خونه مامانم قربون پسرم برم بعد اون کلا برکت اومده تو خونمون

مطمین باش درست میشه به این چیزا فکر نکن رو بچه اثر میزاره بعد که گریه کنه و اذیتت کنه پشیمونی سودی نداره

2738
حرص نخوربرابچه خطرناکه فداسرت یه زمانی بیادانقدلباس بخری خسته شی

اخه میخوام برم خونه مادرم بمونم فامیلا میان دیدنم از اونورم جشن دهم داریم خیلی خرج داریم ولی صفر صفریم 

تنها امیدم به همینه 😔

دیگه الان‌همه همینن

امیدت به خدا

بحه ها میگن هرشب سوره واقعه خوندن خوب شده

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
منم‌همینجوری بودم یخچالم خالیه خالی ۱۰ روز رفتم خونه مامانم قربون پسرم برم بعد اون کلا برکت اومده ت ...

اخی عزیزم انشالله واسه ماهم برکت بیاره نی نیمون

اخه میخوام برم خونه مادرم بمونم فامیلا میان دیدنم از اونورم جشن دهم داریم خیلی خرج داریم ولی صفر صفر ...

منم رفتم خونه مادرم لباس آنچنانیم نخریدم هرکی اومد تو جام درار کش بودم 

ول کن حرص نخور 

انشالله کادوهای بچه ات میاد دستت باز میشه بعد میزاری سرجاش

اخه میخوام برم خونه مادرم بمونم فامیلا میان دیدنم از اونورم جشن دهم داریم خیلی خرج داریم ولی صفر صفر ...

خدایی که دندون داده نون هم میده

خدایی که بچه میده خرجشم میده

تادهمت انقدبرات پول کادوبیارن که هرچی بخوای بخری

ردنشو دعاکن کارپیداکنم به دعات نیاز دارم
خدایی که دندون داده نون هم میده خدایی که بچه میده خرجشم میده تادهمت انقدبرات پول کادوبیارن که هرچی ...

نه بابا روز دهم جشن باید بگیریم فک کنم دوتومن هزینشه همه کادوهاش میره واسه اون از اونورم گوسفند باید بگیریم دوتومنم اون میخواد نمیدونم از کجا میخوایم بیاریم

2706