2737
2739

پسرم کلاس اوله البته نیمه اولی هست ، شهریور رفت توی 7 سال ، وزنش 15 هست قدش 105 بود ببشتر نمیشد چند روز پیش خانه بهداشت قدشو گرفت 109 بود ،، خلاصه خیلییی ریزه موقع ثبت نام باورشون نمیشد بعد پیشنهاد دادن ک سال دیگه ثبت نامش کنیم قبول نکردیم ،، چن روز پیشم ک برا فرم مدرسش رفتم خانمه گفت تا عید بزار بره بهد نزار بره  دوباره سال دیگه بره اول ، ولی فکر نکنم اینجور کنم چون ذهن پسرم خوبه زود یادمیگیره ،،، توی کلاسشون یه پسر دیگه هم هست هم قد پسرمه😃  بقیه ماشالله قدبلندو هیکلین ، 

خدایا شکرت بخاطر سلامتی بچه هام ،خدایا شکرت بخاطر سقف بالا سرمـ ،خدایا شکرت بخاطر همه چیز...تا ترس از دست دادن چیزیو تجربه نکنی ارزششو درک نمیکنی🌹 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

معمولا بچه های شهریوری از همه کوچولوترن دیگه

امیدوارم مشکلی پیش نیاد 

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2728

مگه  درس خوندن  به قد

چه پیشنهاد های بدی  به شما دادن

من دوتا دختر دارم  چهارم و هشتم

دخترام  ریزه  میزه و کوچولو  

از همه همکلاسی هاشون  کوتاه ترن

خیلی هم زرنگ و باهوش هستن

آخرش نفهمیدم،وقتی به ماخوش میگذره،چرا عقربه های ساعت هیجان زده میشن؟!!
2740
اگه ازلحاظ یادگیری مشکلی نداره   چرا یه سال بمونه! شربت کیندر ایموفیکس  خوبه،  من ...

خداروشکر مشکلی نداره ،  ممنون میگیرم براش 

خدایا شکرت بخاطر سلامتی بچه هام ،خدایا شکرت بخاطر سقف بالا سرمـ ،خدایا شکرت بخاطر همه چیز...تا ترس از دست دادن چیزیو تجربه نکنی ارزششو درک نمیکنی🌹