2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خودم نه ولي دخترعمه م كارداني گرافيك الزهرا قبول شد

از بعد نتيجه ها انچناااان خودشو گرفته كه انگاري پزشكي شهيد بهشتي قبول شده!!

تازه يه بارم زنگ زد گف يه بارم حضوري اومد گف😐😐

خواهرمن کارشناسی تاریخ رتبه۲۸دانشگاه الزهرا آورد ولی دوس نداره چون ماخودمون اصفهان زندگی میکنیم میگه راه دورنه

😍😘  پسرگلم قدمت مبارک توعشق من وبابایی😘
2738

من دارم فارغ میشم    نگران نباش یه روز اموزش زنگ میزنه میترسونت که اگه مدرکاتو کامل نکنی نمذاریم انتخاب واحد کنی  

برو بده زود تر به اموزش

Don't ever let someone tell you, you can't do something. Not even me. You got a dream, you got to protect it. People can’t do something themselves, they want to tell you you can’t do it. You want something, go get it. Period.
خودم نه ولي دخترعمه م كارداني گرافيك الزهرا قبول شد از بعد نتيجه ها انچناااان خودشو گرفته كه ا ...

الزهرا که کاردانی نداره   

Don't ever let someone tell you, you can't do something. Not even me. You got a dream, you got to protect it. People can’t do something themselves, they want to tell you you can’t do it. You want something, go get it. Period.
خودم نه ولي دخترعمه م كارداني گرافيك الزهرا قبول شد از بعد نتيجه ها انچناااان خودشو گرفته كه ا ...

ولی هنر الزهرا به خصوص طراحی پارچه اش عالیه   

2706