2733
2739

برید دکتر شاید عفونت باشه

البته یه کمی این دردا طبیعیه بخاطر کشیده شدن رباط های رحم برای باز شدن جای بچه

خدایاااا شکککررررررررتتتتتتت بخاطر معجزه ای که کردی......توکل کردم بر خداوندی که مهرش طوفان زدگان را کشتی نوح است......🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗خداوندا خیلی دوستتت دارم و ازت ممنونم بخاطر توراهی قشنگی که بهمون هدیه دادی...خداوندا قسمت همه ی منتظران کن منم یه روزی خیییلی منتظر بودم....اما به تو امید بستم و به خودت توکل کردم و از همه کس به غیر تو قطع امید کردم و تو مهربونی کردی و بهم بخشیدیش خدایااااا بی نهایت شکرت و شکرت وشکرررررتتتتتتتت ....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

به دکترم هر چی میگم میگه طبیعیه

خب دیگه نگرانیتون برا چیه

گفته طبیعیه دیگه

خدایاااا شکککررررررررتتتتتتت بخاطر معجزه ای که کردی......توکل کردم بر خداوندی که مهرش طوفان زدگان را کشتی نوح است......🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗خداوندا خیلی دوستتت دارم و ازت ممنونم بخاطر توراهی قشنگی که بهمون هدیه دادی...خداوندا قسمت همه ی منتظران کن منم یه روزی خیییلی منتظر بودم....اما به تو امید بستم و به خودت توکل کردم و از همه کس به غیر تو قطع امید کردم و تو مهربونی کردی و بهم بخشیدیش خدایااااا بی نهایت شکرت و شکرت وشکرررررتتتتتتتت ....
2731
واقعا دردم شدیده شبا نمیتونم رو تخت جابه جا بشم

خانومی من دوتا بارداری داشتم یکیش ناموفق و یکیش شکرخداموفق..ببین من خدای درد بودم در جفت بارداریام.درد استخوان ران.کشاله ران.استخوان عانه.هر هفته هم که بچه بزرگتر میشد دردای من بیشتر.دردش کشندس😣😣منم هرچی گفتم میگفتن طبیعیه و یکسریا اینجورین.ولی هفته های آخر از شدت درد بدنم بیحس میشد و کامل انگار فلج میشدم خصوصا صبح بعد از بیداری.بعد با کمک دیگران پا میشدم فقط جیغ میزدم و گریه میکردم.بخدا انگار هر ثانیه داشتم  زایمان طبیعی میکردم.

ما سُرخ ترین حادثه فوتبالیم❤❤❤❤❤❤قرار بود فوتبال فقط در حد سرگرمیم بشه یهو پرسپولیس شد تماااام زندگیم و این یعنی افتخار🖐👍
خانومی من دوتا بارداری داشتم یکیش ناموفق و یکیش شکرخداموفق..ببین من خدای درد بودم در جفت بارداریام.د ...

ببخشین دردای شما از چند هفته شروع شد؟اخه میگن احتنال زایمان زودرس داری میترسم

ببخشین دردای شما از چند هفته شروع شد؟اخه میگن احتنال زایمان زودرس داری میترسم

جفتش دقیقا ۱۲ هفته که تموم شد دردام شروع شد ولی هر هفته شدت میگرفت.زایمان اولم ۲۷ زایمان زودرس کردم.دومی رو سرکلاژ کردم آخراش دیگه میمردم و زنده میشدم از درد.بخدا قید بچه دوم رو زدم فقط فقط فقط از ترس اون دردااا.یه دکتری پارسال رفتم برای چکاپ و معاینه.از درد دوران بارداریم گفتم ایشون گفتن این درد درمان داره آب درمانی.هفته ای یک بار.براحتی قابل حله.ولی نمیدونم چرا اونموقع که باردار بودم همه دکترا میگفتن طبیعیه.ولی وجداناااا درد من کاااملا غیر طبیعی بود.مگه میشه باردار باشی و روزی هزار بار بمیری و زنده بشی از یه درد.

ما سُرخ ترین حادثه فوتبالیم❤❤❤❤❤❤قرار بود فوتبال فقط در حد سرگرمیم بشه یهو پرسپولیس شد تماااام زندگیم و این یعنی افتخار🖐👍
2738
جفتش دقیقا ۱۲ هفته که تموم شد دردام شروع شد ولی هر هفته شدت میگرفت.زایمان اولم ۲۷ زایمان زودرس کردم. ...

ممنون دلگرمم کردی نگران بودم فک کردم تنها من درد میکشم

ممنون دلگرمم کردی نگران بودم فک کردم تنها من درد میکشم

فدات عزیزم ولی بیشتر از من فکر نمیکنم کسی درد کشیده باشه.وارد هفته ۱۳ میشم دردام شروع میشه.😣😣😣😣

ولی خانومی برای جلوگیری از زایمان زودرس بیشتر استراحت کن.سبک سنگین نکن.حمام کوتاه بکن.دستشویی فقط فرنگی استفاده کن.