2737
2734
عنوان

بازم مادرشوهر😞

243 بازدید | 40 پست

سلام بچه ها.

من موضوع رو مینویسم شماها برام نظر بذارید ک چیکار کنم‌.

مادرشوهر من از وقتی ک عروسی کردم نیومدن خونمون اصلا.چندبار پیش اومد ک گفتیم بیاین نیومدن منم گفتم دیگه اصلا دعوت نمیکنم.کلا هم زنگ نمیزنه منم زنگ نمیزنم دیگه بهش.حالا دیروز بعد دوماه بهم زنگ زده میگه گوشیت همیشه خاموشه من زنگ میزنم بهت جواب نمیدی.میگه تو از ما دوری میکنی ما هی میخایم نزدیک شیم تو نمیذاری.منم هیچی نگفتم بهتره بگم لال شدم.ولی خیلی ناراحتم.بار اولشم نیس دروغ میگه خیلی دروغگوئه.کلا نمیدونم مشکلش با من چیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خوب عزیزم با احترام بهش میگفتی اینطوری نیست من چند بار گفتم بیاین و نیومدین و اینکه دلم میخوا شما هفته ای یه بار حداقل به پسرتون زنگ بزنین بگین  دعوتش کنیدحتی بعد از شام کنار هم باشیم منم میام دشمنی که ندارم باهاتون .

برای  تعجیل در امر  فرج آقا امام زمان  صلوات 
اخه رفته همه جا جار زده ک اینا ب من ادرس نمیدن برم

بزار بگه تا خودش از رو بره...کسی ک بد عروسشو جایی بگه  احترام خودشو پیش بقیه ازبین میبره..خوب باش تا بهت خوبی کنن 

شعور سطوح مختلفی دارد، بالاترین سطح آن نادیده گرفتن بیشعورهاست
2738
توام هرجا نشستی بگو همش ب مادرشوهرم زنگ میزنم بیاین خونمون نمیاد نمیدونم چرا دوس نداره بیاد خونمون&n ...

اخه من از این عادتا ندارم‌.بعدشم خونه پسرشه من ک نباید بگم بیا.اصلا تا حالا ندیده روی این خونه رو.

وای اصلا نمیتونم جوابشو بدم.

جواب بده نترس سرتو که نمیبره بی احترامی هم که نمیخوای بکنی .حتی هرچی گفت بگو نه اشتباه برداشت کردین من دوست دارم رفت و آمد  کنم 

برای  تعجیل در امر  فرج آقا امام زمان  صلوات 
2706