2733
2739

عزيزم واسه دبيرى 

فرقى نميكنه مدرك كارشناسيت چيه؟

این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
همه گرایش های زبان

نه صرفا دبيرى زبان مد نظرم نيست 

كلا دبيرى منظورمه 

ميشه با مدرك كارشناسى رواشناسى دبير شد ؟ و در كنارش ارشد روانشناسى رو هم خوند؟٠

این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن
نه صرفا دبيرى زبان مد نظرم نيست  كلا دبيرى منظورمه  ميشه با مدرك كارشناسى رواشناسى دب ...

آره عزیزم

دعا کن. شاید بزرگ ترین دعای تو، کوچک ترین معجزه خداوند باشد...
2738
آره عزیزم

شما اطلاع دارى كه دبير چى ميتونى بشى؟

منکه نمی خوام شرکت کنم چون واقعا قبولی تو این رشته سخته تو شهر من هم فقط یه خوانم می خواد

شهر ما هم فقط یک نفر رشته ما رو میخواد. میخوام شانسمو امتحان کنم

دعا کن. شاید بزرگ ترین دعای تو، کوچک ترین معجزه خداوند باشد...